Beżowo-szare zestawy do pracy - gotowe propozycje

Zarówno beż jak i odcienie szarości są kojarzone z klasyczną elegancją. Sprawdź jak połączenie tych dwóch kolorów sprawdzi się w biznesowych stylizacjach.

Szarość i beż nigdy nie wychodzą z mody, stanowiąc ponadczasowe kolory, które sprawdzają się w w oficjalnych stylizacjach. Rzadko jednak te dwie barwy idą ze sobą w parze. Naszym zdaniem to spore zaniedbanie. Dlaczego bowiem nie połączyć ze sobą dwóch elegancki klasyków, tak by osiągnąć nowoczesną stylizację? Szarość i beż są gwarancją gustownego wyglądu podczas wielu sytuacji. My proponujemy wam eleganckie zestawy do pracy , które będą wyglądały profesjonalnie i modnie zarazem.

Beżowo-szary zestaw z koszulą i spodniami

Beżowo-szary zestaw z koszulą i spodniamiBeżowo-szary zestaw z koszulą i spodniami Beżowo-szary zestaw z koszulą i spodniami (kolaż: Groszki)

Beżowo-szary zestaw z koszulą i spodniami (kolaż: Groszki)

Koszula i materiałowe spodnie prasowane w kant to doskonały zestaw do pracy. Sprawdzi się zawsze, o ile nasz dress code nie zobowiązuje nas do noszenia spódnicy czy pracowniczego mundurka. Ta para doda Ci profesjonalnego wyglądu niezależnie od zajmowanego stanowiska. Tym razem proponujemy połączenie beżowej koszuli i jasnoszarych spodni materiałowych . Do kompletu dobierz torbę, która połączy oba kolory i odpowiednie czółenka. Złoto-czarna biżuteria będzie ciekawym akcentem, który wykończy stylizację.

Beżowo-szary zestaw z sukienką

Beżowo-szary zestaw z sukienkąBeżowo-szary zestaw z sukienką Beżowo-szary zestaw z sukienką (kolaż: Groszki) Beżowo-szary zestaw z sukienką (kolaż: Groszki)

Nie ma nic bardziej kobiecego niż sukienka . Sukienka ołówkowa czy trapezowa (zarówno beżowa jak i szara) to doskonałe propozycja na stylizację do pracy. My jednak tym razem chcemy zaproponować Ci szaro-beżową sukienkę koszulową z paskiem. To bardzo modna propozycja, chociaż nieco mniej oficjalna i elegancka niż klasyczne wybory. Z pewnością w wielu firmach nie będzie problemu z tym, by w takim zestawie się pokazać. Do sukienki wystarczy dobrać odpowiednią torbę oraz buty. My stawiamy - klasycznie - na czółenka, jednak równie dobrze będą wyglądać sztyblety czy baleriny. Dobierz do tego chustę lub szal w pasującym kolorze oraz nie zapomnij o płaszczu, który ochroni Cię przed chłodem.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.