Biustonosz bustier - jak wygląda i do czego go nosić? Najłdaniejsze modele z sieci

Najbardziej pożądana bielizna ostatnich sezonów - biustonosze typu bustier.

Biustonosz typu bustier , to najprościej tłumacząc rodzaj bielizny łączący w sobie cechy zwykłego biustonosza i gorsetu . Uwielbiamy je za to, że w sprytny sposób nie tylko podnoszą biust, ale dodatkowo pięknie modelują sylwetkę. Ostatnimi czasy wielką furorę robią krótkie, koronkowe bustiery , które nosimy to głębokich dekoltów , bluzek z wyciętymi plecami lub z obszernymi rękawami. Pięknie zdobione bustiery z premedytacją wystają wówczas spod elementów garderoby, tworząc przy tym niejako spójny element stylizacji, a nie wpadkę przy dobieraniu outfitu.

Do czego nosić biustonosze bustierDo czego nosić biustonosze bustier Pieces, Hunkemöller , Pieces

Szczególnie świetnie wyglądają bustiery z kombinowanymi plecami. Możecie wybrać biustonosze z przeplatanymi ramiączkami, łączone w jedno ramiączko na plecach lub w inny równie zmyślny sposób świetnie zdobiące plecy.

Bustiery rewelacyjnie sprawdzają się w stylizacjach na specjalne okazje. Zamiast męczyć się z silikonowymi stanikami lub zachodzić w głowę jak rozwiązać problem wydekoltowanej sukienki wieczorowej pokuś się na piękny, koronkowy model biustonosza bustier, który zalotnie dopełni całość Twojej stylizacji oraz pięknie wymodeluje sylwetkę . W casualowych stylizacjach, zwłaszcza jesienią bustiery możemy wykorzystać jako pewną amortyzację przed drapiącymi swetrami . Wybierając dłuższe modele biustonoszy osłonimy większą część brzucha i pleców.

Modna bielizna - biustonosze bustierModna bielizna - biustonosze bustier YAS, Free People, Yas

Bustiery coraz częściej wykorzystywane są jako część stylizacji, a nie bielizna. Nic dziwnego - z takim wykończeniem aż szkoda chować go pod topami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.