Torby sportowe - przegląd najciekawszych modeli na siłownie

Nie masz w co się spakować na siłownię, a nie chcesz brać ze sobą plecaka, który pamięta jeszcze czasy Liceum? Zobacz kilka naszych najciekawszych propozycji...

Nareszcie postanowiłaś kupić karnet na siłownię i odmienić swoje życie? Gratulacje, teraz wystarczy się jedynie spakować i żwawym krokiem udać się na zajęcia.

No właśnie, ale w co się spakować, jeśli nigdy nie korzystałaś ze sportowych toreb? Twoja jedyna pakowna torba to walizka podręczna i plecak pamiętający czasy młodości? Czas to zmienić i koniecznie zapatrzeć się w nową, odjechaną torbę sportową .

Niektóre siłownie, wraz z podpisaniem umowy, rozdają tzw. zestaw startowy. Możemy w nich znaleźć plecak, bidon, a czasami nawet słuchawki. Fakt, lubimy dostawać prezenty, ale nie zawsze trafiają nam one w gusta. Firmowe plecaki z logo firmy są dla tych, którzy kompletnie nie zwracają uwagi na to, w co się pakują. Kolorowe torby, zaś dla tych, którzy dużą wagę przywiązują do gadżetów.

Jakie modele wybrać, żeby wyróżniać się z tłumu i być oryginalną? Zobaczcie koniecznie nasze propozycje w galerii zdjęć.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.