Co zabrać na imprezę - zobacz niezbędnik każdej kobiety

Nie wiesz co zabrać ze sobą na imprezę i przez to masz zepsuty humor? Nie daj się pokonać najlepszej imprezie w mieście!

Wybierasz się na szaloną imprezę? Zastanawiasz się co może ci się przydać, co w ogóle powinno znaleźć się w Twojej torebce? Specjalnie dla Ciebie stworzyłyśmy mały poradnik.

Dobry puder matujący

Kilka ruchów i twarz przestanie się świecić. Wybierz kosmetyk sprawdzony, którego używałaś już wcześniej i masz pewność, że spełni swoje zadanie. Możesz też wziąć specjalne bibułki matujące. Nie zapomnij o nich, szczególnie jeśli jesteś właścicielką przetłuszczającej się skóry.

Pomadka do ust

Postawiłaś na mocny makijaż ust? W takim razie koniecznie zabierz ze sobą pomadkę, by móc go poprawić w trakcie imprezy. Kosmetyk zazwyczaj jest tak mały, że bez problemu zmieścisz go do kieszeni spodni czy w torebce.

Cienkie rajstopy

Założyłaś sukienkę? Jest chłodno, dlatego musiałaś włożyć też rajstopy? Zawsze pamiętaj o tym, by mieć w zanadrzu zapasową parę. Możesz ją włożyć do niewielkiego pudełeczka, które łatwiej zmieścisz w torebce.

Chusteczki do higieny intymnej

Tego chyba nie musimy tłumaczyć :) W toalecie nie ma papieru? Ktoś wylał na ciebie napój? Nie masz możliwości umycia rąk? Rozwiązanie jest jedno - chusteczki nawilżane. Niewielkie opakowanie zawsze warto mieć ze sobą.

Dodatkowe pieniądze

Nigdy nie wychodź z domu na imprezę bez jakichkolwiek pieniędzy, ponieważ nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkich zdarzeń. Możliwe, że źle się poczujesz i będziesz musiała natychmiast wracać do domu. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie taksówki, ale co jeśli nie masz ze sobą odpowiedniej sumy? Nie ryzykuj. Boisz się kradzieży? Pieniądze rozłóż do kilku kieszeni, dzięki czemu zmniejszysz ryzyko utraty całej kwoty.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.