Modne powitanie roku szkolnego. Najładniejsze ubrania dla dzieci i młodzieży

Czas przygotować dzieci na wrzesień. Zobacz najładniejsze ubrania dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie roku szkolnego.

Młodszych dzieci nie ma co na siłę wciskać w garnitury czy przesadnie eleganckie sukienki. Dla dzieci ważniejsze jest to, aby czuły cię wygodnie i swobodnie . Dlatego dla młodszych chłopców proponujemy ciemne jeansy lub spodnie z materiału , a do tego jasną koszulę - niekoniecznie białą. Dobrze sprawdzi się też kremowa czy błękitna. Jeśli będzie chłodno, daj dziecku granatowy lub czarny sweterek. Na nogi wystarczą trampki .

Małe dziewczynki mogą zamiast spódnicy i koszuli ubrać granatową sukienkę typu priceska . Jeśli lubią mogą włożyć lakierki, ale równie dobrze sprawdzą się baleriny . Podobnie jak mali chłopcy, dziewczynki mogą założyć sweterek w ciemno granatowym kolorze.

Uczniowie nieco starszych klas szkoły podstawowej również mogą wybrać podobny zestaw. Starsi chłopcy powinni jednak zdecydować się na wygodną marynarkę , a dziewczynki mogą wybrać spódniczkę lub spodnie cygaretki i białą koszulę. Warto pamiętać, by spódniczka nie była za krótka .

Uczniowie gimnazjum i liceum także nie muszą iść na rozpoczęcie roku szkolnego zbyt wystrojeni. Dziewczyny powinny jednak wciąż pamiętać o odpowiedniej długości spódnicy lub sukienki, albo wybrać eleganckie spodnie. Powinny też zrezygnować z butów na bardzo wysokim obcasie oraz dobrać odpowiedni żakiet do koszuli. Chłopcy z kolei mogą sięgnąć po garnitur , ale lepiej nie decydować się na czerń, a zastąpić ją granatem lub szarością. Zamiast tego mogą ubrać ciemne jeansy, spodnie w kant lub rurki, a do tego jasna koszula, marynarka i ewentualnie krawat.

Więcej o: