Bieliźniane spodenki - z sypialni na ulicę

Materiałowe spodenki z koronką - podopowiadamy jak je nosić w tym sezonie.

Materiałowe spodenki z koronką , tzw. bieliźniane szorty zawładnęły naszą wyobraźnią kilka sezonów temu. Jednak to właśnie latem sprawdzają się najlepiej, zwłaszcza podczas gorących dni. Są niezwykle przewiewne, wykonane z delikatnych, zwiewnych materiałów. A poza tym są szalenie seksowne - krojem i materiałem, z jakiego są wykonane do złudzenia przypominają sypialniany strój. A czy to nie działa na fantazje?

W wydaniu casualowym nosimy je luźnych bluzek włożonych w spodenki lub lub wypuszczonych na wierzch. Możemy też pokusić się o dopasowane crop topy , które najlepiej wyglądają ze spodenkami z wysokim stanem. Miejska wersja przewiduje całą paletę wzorów i kolorów, ale ostrożnie! Mając koronki łatwo wpaść w pułapki kiczu! A szkoda byłoby zmarnować dobrą stylizację. Z kolorowych modelinam szczególnie przypadły do gustu bieliźniane spodenki Band of Gypsies.

Band of GypsiesBand of Gypsies Band of Gypsies Band of Gypsies

Elegancka wersja to przede wszystkim postawienie na klasykę - biel i czerń w najprostszej postaci. Prosta bluzka w tym samym co spodenki lub kontrastowym kolorze idealnie wpisze się w kategorię elegancji. Spokojnie możesz założyć do bieliźnianych szortów prostą koszulę , co nada stylizacji jeszcze więcej klasy. Do tego szpilki lub sandały na obcasie , kopertówka i delikatna biżuteria i jesteś gotowa na specjalny wieczór.

Bieliźniane spodenkiBieliźniane spodenki Bieliźniane spodenki Bieliźniane spodenki

Niektóre modele pstrzone koronkami przypominają pantalony z westernowego saloonu. Ale my raczej nie będziemy tańczyć w nich kankana. Świetnie pasują do nich bardzo proste, dopasowane bluzki i względny umiar w dodatkach. Pamiętajmy, że koronki są bardzo strojnym elementem garderoby, więc szukajmy złotego środka w naszych stylizacjach.

Bieliźniane spodenkiBieliźniane spodenki Bieliźniane spodenki Bieliźniane spodenki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.