Ubrania na czas letnich podróży od Marks & Spencer

Idealne zestawy ubrań w pięknej sesji inspirowanej wakacyjnymi podróżami.

Lato w pełnej krasie, urlopy już dawno zaklepane, a Ty nie możesz doczekać się wakacyjnych podróży. A czy myślałaś już co zabierzesz ze sobą na gorące wojaże? Nie ważne jaki kierunek obrałaś: polskie góry, egzotyczne wyprawy, a może słodkie lenistwo nad brzegiem morza? Marks & Spencer wychodzą naprzeciw wyzwaniu z zaopatrzeniem wakacyjnej walizki. A Ty? Baw się dobrze!

Ubranie na podróż powinno być oczywiście wygodne. Ale stawianie wygody na pierwszym miejscu nie powinno wykluczyć stylu! W końcu oprócz cudownych wspomnień mamy w planach przywieźć także fantastyczne zdjęcia! Przygotowując się do podróży chcemy wyglądać modnie i jednocześnie zachować umiar przy pakowaniu walizki. Marks & Spencer ma dla nas świetne rozwiązania. Złota rada głosi, by kupując nowe ubrania i pakując się na wyjazd, wybierać takie rzeczy, które łatwo zmieniają charakter, czyli takie, które są idealne na plażę, a po założeniu efektownego naszyjnika i szykownych butów , przemienią się w świetną stylizację na wieczorną randkę.

Ubrania na czas letnich podróży od Marks & SpencerUbrania na czas letnich podróży od Marks & Spencer Ubrania na czas letnich podróży od Marks & Spencer Ubrania na czas letnich podróży od Marks & Spencer

Zwiewny kombinezon oraz sukienka maxi to absolutny must-have letnich wojaży. Koniecznie pakujemy także szorty (wygodniejsze od spódnic, zwłaszcza w trakcie zwiedzania), kapelusz (zapobiegnie nadmiernemu opaleniu twarzy i bolesnym efektom nadużyć promieni słonecznych), duża, lekka torba plażowa (pomieści wszystkie skarby), długi luźny sweter lub zwiewna narzutka i oczywiście stylowe okulary przeciwsłoneczne! Wszystko to i jeszcze więcej ubrań i akcesoriów niezbędnych podczas letnich podróży znajdziemy w plażowych propozycjach marki Marks & Spencer.

Ubrania na czas letnich podróży od Marks & SpencerUbrania na czas letnich podróży od Marks & Spencer Ubrania na czas letnich podróży od Marks & Spencer Ubrania na czas letnich podróży od Marks & Spencer

Koniecznie zobaczcie klimatyczną sesję M&S inspirowaną letnimi podróżami. Nie przegapcie niczego z naszej galerii!

Więcej o: