Dodatki, które wyszczuplają. Jak dobrać dodatki do figury?

Czasem zapominamy jak wiele mogą zdziałać dodatki i biżuteria. Jak je dobrać, tak by wyglądać szczuplej i czuć się atrakcyjniej?

Pisaliśmy już o tym, że warto wybierać buty, kierując się swoja sylwetką. Dzięki temu możemy dodać sobie kilka centymetrów wzrostu, odjąć optycznie masywności sylwetki i poprawić swoją postawę. Także biżuteria i dodatki mają podobne moce. Sprawdź jaka biżuteria sprawdza się najlepiej, kiedy mamy dodatkowe kilogramy.

Idealne dodatki dla figury Jabłka

Najciekawszymi dodatkami dla ciebie będą te w kontrastujących kolorach . najlepszym wyborem będą paski - szerokie pasy, szarfy, wstążki zawiązywane na kokardę - wszystko to, co optycznie zaznaczy twoją talię. Kontrastujący kolor sprawi, że będzie wydawać się ona węższa. Unikaj jednak dodatków w niewielkich rozmiarach - małych kopertówek, wąskich pasków czy delikatnej biżuterii - znikną one w obfitości twoich kształtów, a nawet sprawić, że będziesz wydawać się większa.

Biżuteria i dodatki dla pań o sporym biuście

Długie naszyjniki będą wyglądały, jakby wisiały nad przepaścią, z kolei obroże i apaszki - skrócą szyję. Dlatego postaw na biżuterię noszoną w okolicy bioder - pierścionki i bransolety . Duża torba noszona w okolicy bioder zrównoważmy kształt sylwetki, zaś kopertówka noszona pod pachą zostanie przyćmiona przez biust. Unikaj też dodatków, które przyciągają uwagę do górnych partii ciała, np. broszek czy bukiecików.

Dodatki dla pań o Rubensowskiej pupie

Wszystkie dodatki powinny skupiać się na górnych partiach ciała , by zrównoważyć ciężej wyglądający dół. Dobrym pomysłem są duże wiszące kolczyki, broszki, naszyjniki czy po prostu większa torba noszona pod pachą. Szerokie, nisko opuszczone paski poszerzą dodatkowo biodra, więc lepiej ich unikać. Nie ściskaj też zbyt mocno paska w talii, ponieważ oddzieli znacząco dolne partie ciała, które będą wyglądały na większe.

Partner - materiał

Wybór naszego stylisty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.