Jak optycznie wyszczuplić biodra? Porady

Jeżeli nie jesteś zadowolona z wyglądu swoich bioder czy pośladków, sprawdź nasze porady, jak optycznie je wyszczuplić.

Niedawno pisaliśmy o tym, jak będąc bardzo szczupłą, dodać sobie nieco krągłości w okolicy bioder i pośladków . Jednak znaczna część z nas chciałaby jednak, aby te miejsca wyglądały na szczuplejsze. Kilka prostych sposobów powinno pomóc ci, poczuć się pięknie.

Jaką bieliznę wybrać?

Na co dzień możesz wybierać figi o nisko wykrojonych nogawkach, które świetnie podtrzymają pośladki. Pełne majtki wyglądają na większej pupie znacznie lepiej niż np. stringi. Dół warto zrównoważyć z górą, wybierając biustonosz o szerokich ramiączkach i głębokim wcięciu, np. typu plunge. NA wyjątkowe okazje wybierz modelujące szorty z dłuższymi nogawkami. Przypominają spodenki kolarskie, tyle że mają dodatkową warstwę materiału podtrzymującego pośladki.

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Jak wybrać idealną spódnicę?

Spódnica to doskonały element garderoby dla pań o szerszych biodrach czy pupie. Lepiej wybieraj dłuższe kroje i zrezygnuj z krótkich spódniczek, nawet jeśli masz piękne nogi i uda. Spódnica typu A poszerzy tył, więc jeśli chcesz wyszczuplić pupę, wybierz spódnicę typu tulipan. Jeżeli z koeli biodra są twoim słabym punktem - spódnica typu A będzie najlepszym wyborem.

Żelazne zasady

Dla równowagi staraj się poszerzyć górną partię ciała, zwłaszcza jeśli twoja figura przypomina gruszkę. Upewnij się też, że talia jest odpowiednio podkreślona oraz wydłuż nogi, dzięki czemu cała sylwetka będzie wydawać się bardziej proporcjonalna i szczuplejsza. Takie tkaniny jak satyna, tafta czy kroje ozdabiane cekinami mogą optycznie dodawać ci kilogramów, zwłaszcza w okolicy ud, a chyba tego nie chce żadna z nas.

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.