Pomysły na prezenty na Dzień Matki

Dzień Matki coraz bliżej, jeśli jeszcze nie masz prezentu - zobacz nasze propozycje.

Dzień Matki to wyjątkowy dzień, w którym możemy okazać uczucia i wdzięczność naszym mamom oraz sprawić by czuły się najważniejsze na świecie. Prezent, który wybierzemy dla mamy , nie musi być drogi, ale warto aby pasował do osobowości i gustu obdarowywanej kobiety. Każda z nas chyba nie lubi nie trafionych prezentów. Jeżeli jeszcze nie możesz się zdecydować, co kupić mamie - zobacz nasze propozycje.

Prezenty dla mam, które lubią pięknie wyglądać

Doskonałym prezentem może być zarówno ulubiony kosmetyk lub wysokiej jakości krem przeciwzmarszczkowy lub nawilżający. W dojrzałym wieku są to ważne kosmetyki dla kobiet i raczej każda mama byłaby zadowolona z dobrze dobranego kremu. Jeżeli mama należy do osób, które lubią dbać o urodę, możesz pokusić się o sprzęt kosmetyczny, który w prosty sposób może wykorzystać w domu. Może to być zestaw do manicure, do stylizacji włosów czy profesjonalna paleta do makijażu.

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Perfumy - najlepszy prezent dla kobiety

Perfumy to doskonały i popularny wybór na prezent, nie tylko z okazji Dnia Matki. O nowościach w perfumeriach, które polecamy z okazji Dnia Matki pisaliśmy już tutaj. Jeżeli jednak mama ma ulubiony zapach, któremu jest wierna od lat - nie ma potrzeby eksperymentować. Najbardziej uniwersalne są zapachy kwiatowe lub cytrusowe. Jeżeli jednak mama używa cięższych zapachów, sięgnij po perfumy z nutą orientalną.

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Techno-gadżety dla nowoczesnych mam

Dzisiaj kobiety chcą i lubią być nowoczesne. Jeżeli wasze mamy należą do osób, którym nie straszna jest technologia (ta bardziej i mniej zaawansowana), być może właśnie ciekawy gadżet będzie dobrym wyborem. Na pewno wiele mam doceni elegancki smartfon, laptop 2w1 lub czytnik e-booków. Możesz wybierać spośród gadżetów, których może używać na co dzień, jak i te, które przydadzą się w domu. Zastanów się co lubi robić mama w wolnym czasie i wybierając gadżet nawiąż własnie do tego - może będzie to przydatny biegaczce zegarek z pulsometrem a może sprzęt do odtwarzania muzyki.

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.