Zakupy w sieci: oryginalne szorty z Showroomu na ciepłe dni

Eleganckie, sportowe czy postrzępione - niezależnie od stylu, szorty to obowiązkowy element letniej garderoby.

Moda na noszenie szortów od każdej porze roku trwa już od jakiegoś czasu. Nie ma jednak wątpliwości, że najlepiej sprawdzają się latem , kiedy żar leje się z nieba a my marzymy, by mieć na sobie jak najmniej odzieży.

Na nadchodzące upały wyszukałam dla was najciekawsze szorty z SHOWROOMu - platformy skupiającej starannie wyselekcjonowane niezależne marki i projektantów mody. Wśród propozycji znalazły się klasyczne, sportowe i jeansowe szorty , fasony w stylu lat dziewięćdziesiątych , kilka bardzo awangardowych modeli a nawet elegancka klasyka do pracy.

SHOWROOM
SHOWROOM szorty z SHOWROOMu
szorty z SHOWROOMu

Zajrzyjcie do naszej GALERII i wybierzcie szorty idealne dla siebie. Które z nich wpadły wam w oko? Macie już swoje typy?

Moda na noszenie szortów od każdej porze roku trwa już od jakiegoś czasu. Nie ma jednak wątpliwości, że najlepiej sprawdzają się latem, kiedy żar leje się z nieba a my marzymy, by mieć na sobie jak najmniej odzieży.

Na nadchodzące upały wyszukałam dla was najciekawsze szorty z SHOWROOMu - platformy skupiającej starannie wyselekcjonowane niezależne marki i projektantów mody. Wśród propozycji znalazły się klasyczne sportowe i jeansowe szorty, fasony w stylu lat dziewięćdziesiątych, kilka bardzo awangardowych modeli a nawet elegancka klasyka do pracy.

Zajrzyjcie do naszej GALERII i wybierzcie szorty idealne dla siebie. Które z nich wpadły wam w oko? Macie już swoje typy?

źródło: Okazje.info

Więcej o:

Komentarze (0)

Zakupy w sieci: oryginalne szorty z Showroomu na ciepłe dni

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy - napisz pierwszy z nich!

Zgłoś komentarz

Czy masz pewność, że ten post narusza regulamin?

Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę
Dziękujemy za zgłoszenie

Komentarz został zgłoszony do moderacji

Nadaj nick

Nazwa użytkownika (nick) jest wymagana do oceniania, komentowania oraz korzystania z forum.

Wpisz swój nick
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę

Użyj od 3 do 30 znaków. Nie używaj polskich znaków, wielkich liter i spacji. Możesz użyć znaków - . _ (minus, kropka, podkreślenie).