Żele do higieny intymnej do 25 zł

Wakacyjne okoliczności sprzyjają infekcjom - zaopatrz się w odpowiedni kosmetyk do okolic intymnych!

Infekcje okolic intymnych nasilają się latem. Tym niechcianym problemom sprzyjają różne wakacyjne okoliczności - plażowanie, kąpiele w basenie czy wilgotne kostiumy. Należy pamiętać o prawidłowej pielęgnacji tej delikatnej strefy ciała, a w tym najlepiej sprawdzą się żele, płyny i emulsje , które pomogą w zachowaniu zdrowia i świeżości.

Wśród dobroczynnych składników rekomendowanych przez ginekologów znajdują się: prebiotyki, kwas mlekowy, proteiny mleka, d-phantenol, alantoina. Niezbędne jest fizjologiczne pH, które wraz z łagodną formułą preparatów ma za zadanie zapobiegać podrażnieniom tej wrażliwej strefy.

kremowe emulsje do higieny intymnej marki Bielenda - 13 zł za sztukękremowe emulsje do higieny intymnej marki Bielenda - 13 zł za sztukę fot. mat. prasowe

Fot. kremowe emulsje do higieny intymnej marki Bielenda - 13 zł za sztukę

Dzisiaj proponujemy wam zakup takiego kosmetyku z limitem cenowym do 25 złotych. W GALERII umieściłyśmy sporo propozycji, a was prosimy o podanie w komentarzach waszych ulubieńców - preparatów, które nie uczulają, nie podrażniają, nie wysuszają, ale łagodnie myją i dbają o skórę.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Czytaj dalej:

Masła i kremy do ciała do 50 zł

Wyprzedaż: bielizna do 70% taniej!

Używasz kosmetyków do higieny intymnej?
Więcej o: