Modeluj ciało z Triumphem

Oto bielizna modelująca, która nie wywołuje niechęci. W końcu widzimy, że modelujące majtki mogą być kolorowe i seksowne.

Z bielizną modelującą jest taki kłopot, że zwykle uszyta jest w kolorach maskujących i stara się jak najmniej rzucać w oczy, dlatego pozbawiona jest ozdób. Gdy w intymnych sytuacjach zostaje wystawiona na światło dzienne, jak to było ze słynnymi majtami Bridget Jones, jej właścicielka wpada w zażenowanie i stara się jak najszybciej zgasić światło.

Triumph przekonuje nas, że nie ma się czego wstydzić a bieliznę modelującą można tak samo eksponować jak każdą inną . W swojej wiosenno-letniej kolekcji Shape Sensation , Triumph nawiązuje do modnego w ubraniach trendu podwyższonej talii i przekłada to na majtki. Wściekle różowe !

Pierwsze zdjęcia z nowej kolekcji inspirowane są troszkę retro . Widzimy małe kokardki, paseczek w talii, wystające koronki , podwyższoną talię, która idealnie zgrywa się z maskowaniem brzuszka i rzeźbi talię. Świetnie pomyślana jest też maskująca szara, bezszwowa halka, która dobrze będzie się nosiła pod sukienką a la lata 40 . Czarny komplet majtki + stanik jest wyjątkowo seksowny i elegancki, bardzo w stylu Giny Lollobrigidy i Sophii Loren .

Elegancki komplet w stylu lat 40., Triumph, Shape Sensation

Mimo, że lekko nastawiona ku przeszłości, kolekcja jest nowoczesna w stosunku do tego co proponują inne marki szyjące podobną bieliznę. Na dodatek nie jest tylko dekoracyjna , ale trzyma w ryzach problematyczne obszary ciała , jak uda, brzuch, biodra. Piękno i funkcjonalność w jednym.

Więcej:

Bielizna Obsessive na Walentynki

Więcej o: