Gumowe baleriny DeeZee - polskie 'meliski'?

Wiosenne deszcze teraz będą nam niestraszne. W gumowych balerinkach wzorowanych na słynnych 'meliskach' można spokojnie przetrwać każdą gwałtowną ulewę.

Na pewno pamiętacie kultowe buciki Vivienne Westwood zaprojektowane dla Melissy , australijskiej marki która produkuje gumowe cuda. Oprócz balerin można było kupić także sandałki na obcasie i małe szpileczki, ozdobione dodatkowo słodkimi kulkami, serduszkami, kokardkami i wisienkami. Ich wielką fanką w Polsce była choćby Magda Mołek , która zakupiła aż kilka par melisek i nosiła je na wizji, prowadząc "DD TVN".

Meliski nie szokowały cenami, bo kosztowały w okolicach 400-600 zł , jednak i tak dla większości osób jest to kwota zbyt wysoka jak na letnie obuwie.

Całe szczęście, od marca będzie można kupić w DeeZee kolekcję, która jest inspirowana meliskami w sposób bardzo wyraźny. Znajdziemy tu miękkie, profilowane i dopasowujące się do kształtu stopy baleriny , również ozdobione dziewczęcymi akcesoriami .

DeeZee, meliski 2011DeeZee, meliski 2011 DeeZee

Meliski by DeeZee, 129 zł

Butki są śliczne, bardzo wygodne, idealne na nie najlepsze warunki pogodowe - mają jednak tę wadę, że są zrobione z nieprzepuszczającego powietrza materiału, więc stopie może w nich być gorąco . Niestety, dla mody trzeba cierpieć...

Buty będą dostępne na początku marca w sklepie internetowym DeeZee . W budowie jest także strona internetowa meliski.pl , która już wkrótce poda wam więcej informacji.

Ceny : 119 - 129 zł , w zależności od modelu.

Więcej:

Koturny DeeZee robią furorę

Więcej o: