HIT! Fryzura, którą pokochały gwiazdy!

Zachwyciły się nią Maffashion i Jessica Mercedes! Świetny sposób na odżywienie włosów i totalną metamorfozę Twojej fryzury!

Zimowe niebezpieczeństwa

Zima to okres, kiedy nasze włosy są szczególnie narażone na warunki atmosferyczne. Mróz negatywnie wpływa na skórę głowy, gruczoły łojowe pracują wolniej, przez co włosy pozbawione są warstwy ochronnego tłuszczu i są podatne na uszkodzenia. Mogą również nadmiernie wypadać, elektryzować się i być łamliwe. Aby dobrze zadbać o swoje włosy musisz skupić się na ich odpowiedniej ochronie. Zima to również czas na ich regenerację po letnim wysuszeniu przez promienie słoneczne.

Zadbaj o swoje włosy

Aby odżywić swoje włosy używaj szamponów, które mają za zadanie zreperować stan cebulek i całego włosa. Przynajmniej raz w tygodniu nakładaj na włosy maskę . Staraj się unikać suszenia suszarką, a jeśli już musisz, to nigdy gorącym powietrzem. Zadbaj o dietę i suplementy w postaci witaminy A i B.

Ostre cięcie

Warto regularnie podcinać końcówki , albo zdecydować się na ostre cięcie, tak jak zrobiły to gwiazdy . Kobiety na całym świecie pokochały włosy o długości do ramion . Na taka metamorfozę odważyły się dwie najpopularniejsze blogerki Maffashion i Jessica Mercedes . Taka fryzura nie dość, że pomaga w zregenerowaniu się naszych włosów , to jest bardzo szybka i łatwa do układania. Wystarczy tylko pianka, aby unieść je delikatnie u nasady i okrągła szczotka modelująca. Jeszcze łatwiejszym sposobem jest wiązanie warkoczyków na noc. Rano Twoje włosy będą miały naturalny skręt, który wystarczy tylko utrwalić sprayem i gotowe!

A jak Wam podoba się najmodniejsza fryzura wśród gwiazd?

Fryzury gwiazdFryzury gwiazd groszki.pl groszki.pl

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij  TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.