Testujemy maszynkę do golenia ISANA Men

Maszynka do golenia ISANA men nie należy do najdroższych, a jednak jest to produkt w pełni godny polecenia. Zobaczcie dlaczego!

Drogerie Rossmann proponują swoim klientom szeroki asortyment kosmetyków dopasowanych do męskich potrzeb. Marka ISANA men wyróżnia się niskimi cenami. W najbliższym czasie sprawdzimy, jaka jest jakość poszczególnych produktów.

Okiem producenta

Maszynka do golenia ciała ISANA men umożliwia mężczyźnie delikatne i dokładne golenie ciała dzięki ruchomej główce. Pięć podwójnie powlekanych ostrzy zapewnia komfort podczas golenia, a łatwe przesuwanie maszynki po skórze to zasługa paska nawilżającego z aloesem i witaminą E. Maszynka może być stosowana również przy skórze wrażliwej.

Maszynka do golenia ISANA menMaszynka do golenia ISANA men Maszynka do golenia ISANA men Maszynka do golenia ISANA men

Testujemy maszynkę do golenia ISANA men!

Maszynka ISANA men jest zaopatrzona we pełni ruchomą głowicę i aż pięć ostrzy. Na początku używania są bardzo ostre. Niezbyt szybko też się stępiają. Opakowanie czteroostrzowych wkładów możesz kupić już za 19,99 zł. Chcąc wymienić ostrze wystarczy przesunąć czarny przycisk znajdujący się z tyłu maszynki do golenia .

Maszynka w miarę dokładnie goli, jednak zdarza jej się uszkadzać skórę. Ma wygodną gumową rączkę. Dodatkowym plusem jest uchwyt, który pozwala na mocowanie maszynki ISANA men np. na lustrze lub obudowie prysznica.

Opinia o maszynce do golenia ciała ISANA menOpinia o maszynce do golenia ciała ISANA men Opinia o maszynce do golenia ciała ISANA men Opinia o maszynce do golenia ciała ISANA men

Mieliście tę maszynkę do golenia ? Jakie są wasze opinie?

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o: