COS - zapowiedź wiosennej kolekcji - relacja z pokazu

Zobacz zapowiedź wiosennej kolekcji marki COS.

Dokładnie tydzień temu, bo w czwartek 5.11 miał miejsce pokaz nowej wiosennej kolekcji marki COS . Nasze Groszki miały przyjemność uczestniczenia w tym wydarzeniu.

COS na wiosnę przygotuje nam charakterystyczną dla siebie dawkę minimalizmu połączonego z niezwykłą pomysłowością form i nietradycyjnych rozwiązań. Paleta kolorystyczna będzie zawierała przede wszystkim odcienie beżu, bieli i granatu. Pojawi się też klasyczna czerń oraz błękit i pudrowy róż.

COSCOS COS - pokaz wiosennej kolekcji COS - pokaz wiosennej kolekcji

Najbardziej urzekają wszelkie zdobienia w postaci drapowań, gnieceń i łączenia różnych materiałów. Warstwowość połączona z oversize'owymi formami sprawia, że ubrania wyglądają zwiewnie lekko i nieco surowo jakby były nadal niewykończone, a mimo to czekają aż umiejętnie wpleciemy je do naszej stylizacji. Całość tworzy w ten sposób perfekcyjne zobrazowanie minimalizmu.

COSCOS COS - lookbook wiosna 2016 COS - lookbook wiosna 2016

W kolekcji pojawią się też modne dodatki w odcieniach błękitu jak pakowna torebka oraz geometryczna biżuteria, a w tym także i pierścionek na dwa palce.

COSCOS COS - dodatki COS - dodatki

To, co nas najbardziej zaskoczyło to chyba linia męska, która spokojnie nadawała by się nawet dla kobiet. Większość modeli jest tak wykonana, że z pewnością nie powstydziłybyśmy się podkradać naszym partnerom ubrań, a to świetnie wpisuje się w obecność stylu męskiego w damskich stylizacjach. Widać, że na wiosnę ten trend dalej będzie modny.

COSCOS COS - linia męska COS - linia męska

Z niecierpliwością czekamy więc na wiosnę i na nową kolekcję marki COS . Jesteśmy zachwycone! A Wy?

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Agora SA