Kolekcja Apart - pierwsza zapowiedź świąt Bożego Narodzenia

Choć do Bożego Narodzenia jeszcze dość daleko, Apart wprowadził do swojej oferty pierwsze tematyczne kolekcje.

Początki marki Apart sięgają 1977 roku. Wówczas Adam Rączyński założył warsztat jubilerski. Kilka lat później dołączył do niego brat Piotr. Ten moment jest też datą powstania nazwy Apart, która stanowi połączenie pierwszych liter imion braci z oznaczającym w wielu językach sztukę słowem art. I taka właśnie jest marka... Jej biżuteria to rodzaj sztuki i sposób wyrażania piękna. Przejawia się w trosce o detale i nieustannym poszukiwaniu wzorów i inspiracji. Dziś Apart jest ogromną firmą. Ma blisko 200 salonów i zatrudnia 2000 osób.

Twarzą letniej i jesiennej kolekcji została reżyserka i choreograf pokazów mody Katarzyna Sokołowska . To nie jej pierwsza współpraca z marką. Fani cenią ją przede wszystkim za ogromne wyczucie stylu oraz klasę. Te cechy idealnie odpowiadają wizerunkowi Apart.

Apart na Boże NarodzenieApart na Boże Narodzenie Apart na Boże Narodzenie Apart na Boże Narodzenie

Już teraz mamy możliwość zapoznania się ze świąteczną kolekcją marki . Znalazły się w niej zawieszki, bransoletki, charmsy i kolczyki ze złota i srebra. Niektóre z nich uzupełniły diamenty. Wszystkie elementy kolekcji nawiązują do symboliki świąt Bożego Narodzenia.

Druga ze świątecznych linii to Artelioni . W jej skład również weszły bransoletki i kolczyki, z tym że wykonane z mosiądzu. Wyróżniają je ażurowe zdobienia. Ta linia jest tak uniwersalna, że zostanie z Wami na długo po świętach. Zaprzyjaźnią się z nią szczególnie te z Was, które lubią styl boho .

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.