Akcesoria do wystroju wnętrz od New Look

Poczuj się jak w domu dzięki przytulnej aranżacji od New Look

Urządzanie wnętrz nigdy nie było tak proste! Najnowsza wnętrzarska oferta marki New Look pełna jest wyjątkowych dodatków, jak ramki, tablice, poduszki, czy eleganckie stopery podłogowe, które sprawią, że zwykłe pomieszczenia w mgnieniu oka stanie się wymarzonym i przytulnym domem.

Kolekcja wyposażenia wnętrz New Look składa się z dwóch linii. Pierwsza to Belle Maison - fantazyjne dekoracyjne akcenty idealne do niemal każdego pomieszczenia. Stylowe pastele, migoczące światełka czy bajkowe jednorożce w jedną chwilę odmienią twoje ulubione wnętrze!

Drugą linią jest Geometric, zawierająca w sobie proste, czyste formy oraz eleganckie wzory

w miedzianej palecie kolorystycznej. Lampiony i świeczniki utrzymane zostały w stonowanym stylu vintage, natomiast metaliczne poduszki coraz podświetlane tablice dodadzą przestrzeni nowoczesnego twista.

Domowe zacisze to idealne miejsce na relaks i odpoczynek. Kolekcja wnętrzarska marki New Look to również szeroki wybór świeczek o wyjątkowych zapachach - kwiat dzikiego bzu czy prosecco - idealne uzupełnienie zarówno twojej sypialni, jak i salonu. Dodatkowo w kolekcji znajdziemy także ogrzewacze, kolorowe kubki czy futrzane poduszki, będące doskonałym antidotum na pochmurne, deszczowe dni.

We wrześniu do sklepów New Look trafi kolekcja wyposażenia wnętrz. Produkty będzie można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online na stronie newlook.com. Ceny zaczynają się już od 19,99 zł!

Urządzanie wnętrz nigdy nie było tak proste! Najnowsza wnętrzarska oferta marki New Look pełna jest wyjątkowych dodatków, jak ramki, tablice, poduszki, czy eleganckie stopery podłogowe, które sprawią, że zwykłe pomieszczenia w mgnieniu oka stanie się wymarzonym i przytulnym domem .

Kolekcja wyposażenia wnętrz New Look składa się z dwóch linii. Pierwsza to Belle Maison - fantazyjne dekoracyjne akcenty idealne do niemal każdego pomieszczenia. Stylowe pastele , migoczące światełka czy bajkowe jednorożce w jedną chwilę odmienią twoje ulubione wnętrze!

Drugą linią jest Geometric, zawierająca w sobie proste, czyste formy oraz eleganckie wzory w miedzianej palecie kolorystycznej. Lampiony i świeczniki utrzymane zostały w stonowanym stylu vintage , natomiast metaliczne poduszki coraz podświetlane tablice dodadzą przestrzeni nowoczesnego twista.

Domowe zacisze to idealne miejsce na relaks i odpoczynek. Kolekcja wnętrzarska marki New Look to również szeroki wybór świeczek o wyjątkowych zapachach - kwiat dzikiego bzu czy prosecco - idealne uzupełnienie zarówno twojej sypialni, jak i salonu. Dodatkowo w kolekcji znajdziemy także ogrzewacze, kolorowe kubki czy futrzane poduszki , będące doskonałym antidotum na pochmurne, deszczowe dni.

We wrześniu do sklepów New Look trafi kolekcja wyposażenia wnętrz. Produkty będzie można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online na stronie newlook.com. Ceny zaczynają się już od 19,99 zł!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.