Solar - zobacz u nas jesienną kolekcję

Zobacz u nas jesienną propozycję marki Solar.

W sezonie jesiennym marka Solar stawia przede wszystkim na causal i praktyczne rozwiązania. Motywem przewodnim nowej kolekcji są lata 50. i charakterystyczna dla tego okresu wielowarstwowość formy. Kluczowym elementem garderoby będzie ciepły sweter łączony z płaszczami krojami nawiązującymi właśnie do lat 50.

Tej jesieni wygoda ma łączyć się także z elegancją, a warstwowość kolekcji Solar udowadnia, że to jak najbardziej możliwe. Marka proponuje, aby swetry łączyć z szerokimi spodniami rodem z lat 70., klasycznymi cygaretkami albo modną od jakiegoś czasu spódnicą midi.

W kolekcji pojawią się jesienne monochromatyczne stylizacje utrzymane w barwach szarości i beżu. Dla fanów mocniejszych kolorów Solar przygotwał także wyrazistsze akcenty kolorystyczne. Nie zabraknie, więc odcieni różu , także głębokiego fioletu zestawionego z cytrusem . Wielki powrót na listę trendów zafunduje sobie też fuksja , która w kolekcji marki Solar występować będzie zarówno w klasycznej, jak i bardziej nowoczesnej wersji. Ponadto popielate barwy zostaną przełamane jaśniejszymi i ciemniejszymi odcieniami oraz przyozdobione złotem i srebrem.

Projektanci Solar nie zapomnieli także o ciekawych wzorach. Pojawią się inspiracje modernistyczną architekturą nadające niesamowity efekt przestrzenny. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu oryginalnych tłoczeń i perforacji. Oprócz tego znajdzie się też miejsce dla ciekawych nadruków i graficznych patternów. Dla miłośniczek romantycznego stylu Solar przygotował wzory w kwiaty w kolorystyce ciemniej zieleni oraz śliwki.

Jesienne akcesoria podkreślają tylko casualowy charakter kolekcji, dlatego w dodatkach znajdziemy kapelusz w klasycznej wersji fedory lub z mniejszym rondem. Dopełnienie kolekcji stanowić będą miejskie torebki, minimalistyczne kopertówki oraz biżuteria w nowoczesnej formie.

Nową kolekcję marki Solar możesz obejrzeć w nas w galerii powyżej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.