Wojewodzic: kolorowe torebki na lato

Jeśli wakacyjna torebka jest pojemna, funkcjonalna, a dodatkowo elegancka to trudno przejść obok niej obojętnie. Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ torebek marki Wojewodzic i przekonaj się sama!

Co powinna pomieścić damska torebka? Kosmetyki, leki, książkę, wodę... Lista jest naprawdę długa i mogą się na niej znaleźć bardzo zaskakujące pozycje. Prawdopodobnie dlatego duże torebki cieszą się naszym niesłabnącym uwielbieniem. Na lato szukamy kolorowych modeli, które będą na tyle wytrzymałe, że zniosą wszystkie podróże, w które je zabierzemy. Taka właśnie jest kolekcja torebek Wojewodzic na lato 2015 .

Prezentowany w naszej galerii model zachwycił nas swoją prostotą i elegancj ą. Nie traci przy tym na funkcjonalności i wygodzie zapewnionej m.in. przez szerokie ramiona. Możesz wybierać spośród ogromnej ilości typowo letnich kolorów: turkusu, zieleni, pomarańczy, kobaltu, fuksji, czerwieni, żółci i różu.

Ciekawym pomysłem jest wykonanie środka torebki w formie zapinanego na rzep wkładu . Zawsze możesz go wyjąc i w razie potrzeby używać jako kosmetyczki. Bardzo wygodna wydaje się również zasywana na zamek saszetka na drobne przedmioty i dokumenty .

Czy sądzisz, że ta torebka pomieści wszystko, co zazwyczaj przy sobie nosisz? Jakie najdziwniejsze przedmioty kiedykolwiek udało Ci się wyjąć z torby?

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.