Miętowe sukienki na wesele

Miętowy kolor nie wychodzi z mody od kilku sezonów. Właściwie każdy typ kolorystyczny może dobrać odcień tej barwy, w którym będzie wyglądać pięknie. Dlaczego więc nie założyć takiej sukienki na wesele?

Świeża i dziewczęca mięta jest idealnym kolorem na wesele. Nie zrobisz konkurencji pannie młodej kolorem zbytnio zbliżonym do bieli ani nie będziesz wyglądać smutno tak jak w czerni. Jednocześnie wciąż pozostaniesz szykownie ubrana. Z tych właśnie powodów warto rozważyć włożenie miętowej sukienki na wesele.

Zastanawiasz się, z czym zestawić miętową sukienkę?

Sukienka Derhy, żakiet Only, kopertówka Aldo, szpilki Guess Jeans, kolczyki Alice JoSukienka Derhy, żakiet Only, kopertówka Aldo, szpilki Guess Jeans, kolczyki Alice Jo Sukienka Derhy, żakiet Only, kopertówka Aldo, szpilki Guess Jeans, kolczyki Alice Jo Sukienka Derhy, żakiet Only, kopertówka Aldo, szpilki Guess Jeans, kolczyki Alice Jo

Miętowa sukienka Derhy z motywem kolorowych kwiatów będzie wyglądała bardzo dziewczęco z cielistymi szpilkami Guess Jeans. Zdobiona licznymi koralikami kopertówka marki Aldo sprawi, że dodatkowa biżuteria właściwie nie będzie już potrzebna. Jeśli lubisz dużo świecidełek, włóż wiszące kolczyki z zielonymi kamieniami, które pięknie podkreślą kolor sukienki.

Chcesz wiedzieć, jaki odcień mięty pasuje do Twojego typu urody? A może chciałabyś znaleźć więcej miętowych inspiracji? Zajrzyj tutaj i dowiedź się więcej! Potrzebujesz jeszcze więcej najnowszych informacji o modzie i trendach? Znajdziesz je tutaj !

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o: