Rajstopy Matt Effect

Próbowałaś już rajstop z efektem matującym? Nie? To zajrzyj do nas.

Marka Gabriella przygotowała dla nas nie lada gratkę w postaci nowej kolekcji rajstop Matt Effect . Prawie każda z kobiet marzy o rajstopach, które będą wyglądać na nodze naturalnie i staną się niewidoczne. Dzięki Gabrielli to marzenie ma szansę przeistoczyć się w rzeczywistość. Teraz bez obaw możesz założyć ulubioną letnią sukienkę lub spódnicę nie zastanawiając się czy rajstopy nie zepsują całej stylizacji.

Na czym polega efekt matujący?

Rajstopy Effect Matt zostały wykonane z najwyżej jakości przędzy o specjalnych, matujących właściwościach, niwelujących naturalne błyszczenie Lycry. To właśnie ten połysk często psuł cały strój, gdyż optycznie zniekształcał nogi oraz niekiedy potrafił je także pogrubić. Matowe rajstopy nie zawiodą nas w ten sposób. Jeżeli dopasujemy je do koloru naszej karanacji, to staną się one niemal niewidoczne i dzięki temu będą wprost idealne do letnich stylizacji. Effect Matt pomoże nam również zakryć małe niedoskonałości nóg, co sprawi, że każda kobieta poczuje się dwa razy bardziej pewna siebie.

Gabriella zaprojektowała nową kolekcję rajstop z myślą o kobietach nowoczesnych i pracujących, które na co dzień muszą przestrzegać ustalonego z góry dress code'u. Rajstopy Effect Matt doskonale dopasują się także do biurowych stylizacji, dodadzą wdzięku i naturalności.

Dzięki tej nowej kolekcji rajstopy staną się prawdziwym przyjacielem kobiecych nóg.

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.