Ciąża w stylu gwiazd

Znane aktorki i modelka udowodniają nam, że będąc w ciąży wcale nie musimy ubierać się w worki. Okrągły brzuszek można tak wyeksponować, by wyglądał pięknie.

16.10.2014 Warszawa  TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak pokaz najnowszej kolekcji   N/Z: Katarzyna Zielinska  fot. Adam Jankowski/REPORTER16.10.2014 Warszawa TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak pokaz najnowszej kolekcji N/Z: Katarzyna Zielinska fot. Adam Jankowski/REPORTER 16.10.2014 Warszawa TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak pokaz najnowszej kolekcji N/Z: Katarzyna Zielinska fot. Adam Jankowski/REPORTER 16.10.2014 Warszawa TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak pokaz najnowszej kolekcji N/Z: Katarzyna Zielinska fot. Adam Jankowski/REPORTER

http://www.eastnews.pl/pictures/picture/id/23149832/i/15/t/19

Małgosia Socha, która od dawna jest ikoną stylu, zachwycała swoim wyglądem również w ciąży. Aktorka pokazywała się główne w sukienkach, które ładnie eksponowały brzuszek. Najlepszym przykładem może być prosta buała sukienka do kolan z rękawami "motylkami". Tego typu rękaw ładnie zasłania ramiona, które w ciąży nie zawsze chcemy pokazywać.

Małgorzata Socha przez większość ciąży miała bardzo delikatny makijaż oczu i podkreślone szminką w wyrazistym kolorze usta. W tym sezonie najmodniejszym kolorem pomadki jest czerwień.

http://www.eastnews.pl/pictures/picture/id/32895818/i/2/t/5

Katarzyna Zielińska w ciąży również nie ukrywa brzuszka. Dodatkowo stawia na kolor i sukienkę w wersji mini! Modna w tym sezonie czerwień przykuwa spojrzenia. Sukienka została wykończona złotym elementem przy szyi, który zastępuje naszyjnik. Stylizację uzupełniają złota kopertówka i czerwone szpilki. Przyznacie, że swoją stylizacją Kasia udowodniła, że w ciąży nadal można ubierać się zgodnie z najnowszymi trendami i wyglądać pięknie?

http://www.eastnews.pl/pictures/picture/id/33319106/i/6/t/19

NA pokazie Paprocki&Brzozowski wzrok wszystkich niewątpliwie przyciągała fioletowa sukienka byłej modelki i milionerki Izabeli Łukomskiej-Pyzalskiej. Swoim wyglądem niewątpliwie obala ona wszelkie mity związane z kobietami, które spodziewają się... szóstego dziecka! Przyszła mama w zaawansowanej ciąży wygląda kwitnąco, czemu sprzyja odpowiednio dobrana sukienka oraz szpilki w stylu retro ze zdobionymi czóbkami.

Katarzyna Zielińska w ciąży stawia na kolor i sukienkę w wersji mini! Modna w tym sezonie czerwień przykuwa spojrzenia. Sukienka została wykończona złotym elementem przy szyi, który zastępuje naszyjnik. Stylizację uzupełniają złota kopertówka i czerwone szpilki. Przyznacie, że swoją stylizacją Kasia udowodniła, że w ciąży nadal można ubierać się zgodnie z najnowszymi trendami i wyglądać pięknie?

Fot. Kamil Piklikiewicz/East News   Warszawa 13.11.2014   Pokaz Paprocki&Brzozowski - GOSCIE    N/z:: Izabella Lukomska PyzalskaFot. Kamil Piklikiewicz/East News Warszawa 13.11.2014 Pokaz Paprocki&Brzozowski - GOSCIE N/z:: Izabella Lukomska Pyzalska Fot. Kamil Piklikiewicz/East News Warszawa 13.11.2014 Pokaz Paprocki&Brzozowski - GOSCIE N/z:: Izabella Lukomska Pyzalska Fot. Kamil Piklikiewicz/East News Warszawa 13.11.2014 Pokaz Paprocki&Brzozowski - GOSCIE N/z:: Izabella Lukomska Pyzalska

Na pokazie Paprocki&Brzozowski wzrok wszystkich niewątpliwie przyciągała fioletowa sukienka milionerki i byłej modelki Izabeli Łukomskiej-Pyzalskiej. Swoim wyglądem niewątpliwie obala ona wszelkie mity związane z kobietami, które spodziewają się... szóstego dziecka! Przyszła mama w zaawansowanej ciąży wygląda kwitnąco, czemu sprzyja odpowiednio dobrana sukienka ciążowa z długim rękawem oraz szpilki w stylu retro z czubkami zdobionymi dżetami.

17.05.2013 Wiazowna pod Warszawa  Wielkie otwarcie Brant Hotel & Restaurant , ktorego wlascicielem jest Kuba Wesolowski  N/Z: Malgorzata Socha  fot. Adam Jankowski/REPORTER17.05.2013 Wiazowna pod Warszawa Wielkie otwarcie Brant Hotel & Restaurant , ktorego wlascicielem jest Kuba Wesolowski N/Z: Malgorzata Socha fot. Adam Jankowski/REPORTER 17.05.2013 Wiazowna pod Warszawa Wielkie otwarcie Brant Hotel & Restaurant , ktorego wlascicielem jest Kuba Wesolowski N/Z: Malgorzata Socha fot. Adam Jankowski/REPORTER 17.05.2013 Wiazowna pod Warszawa Wielkie otwarcie Brant Hotel & Restaurant , ktorego wlascicielem jest Kuba Wesolowski N/Z: Malgorzata Socha fot. Adam Jankowski/REPORTER

Małgosia Socha, która od dawna jest ikoną stylu, zachwycała swoim wyglądem również w ciąży, a wszystkie jej stylizacje były szeroko komentowane w prasie. Aktorka pokazywała się główne w kreacjach, które ładnie eksponowały brzuszek. Najlepszym przykładem może być prosta biała sukienka do kolan z rękawami "motylkami". Tego typu rękaw ładnie zasłania ramiona, które w ciąży nie zawsze chcemy pokazywać. Małgorzata Socha przez większość ciąży miała bardzo delikatny makijaż oczu i podkreślone szminką w wyrazistym kolorze usta.

Ty też możesz wyglądać w ciąży jak gwiazda. Wybieraj sukienki o kobiecych krojach w żywych kolorach. Projektanci coraz częściej myślą o przyszłych mamach, dzięki czemu nie musisz rezygnować z najgorętszych trendów sezonu. Przykładem tego może być sukienka w modną czerwoną kratę Esprit Maternity. Urzekła nas również prosta czarna sukienka w kwiaty - każda przyszła mama w niej rozkwitnie!

Choć wiele kobiet w ciąży chodzi raczej w niskich butach, na wielkie wyjścia wcale nie musisz rezygnować ze szpilek! Warto wtedy wybrać modele, które mają koturnę, dzięki czemu obcas jest mniej odczuwalny dla kręgosłupa. Z pomocą modnym ciężarnym przychodzą najnowsze trendy lansujące buty na wygodnych słupkach oraz czółenka na koturnie. Jeśli zdecydowanie wolisz płaskie buty na wielkie wyjście załóż eleganckie lakierowane baleriny Gino Rossi.

Makijaż w stylu gwiazd? Postaw ma mocno podkreślone usta. Ten trend w makijażu nie przemija. W tym sezonie na topie są różne odcienie czerwieni. Przy tak mocnym make-upie ust pamiętaj o tym, że cera powinna być wręcz idealna. Wybierz dobrze kryjący podkład i zatuszuj korektorem wszelkie niedoskonałości.

Aby wykonać makijaż, który wygląda bardzo świeżo wystarczy użyć jasnych cieni do powiek oraz pomadki w naturalnym odcieniu.

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Więcej o: