Kobiece sukienki i tuniki Midori na zimę

Najnowsza kolekcja Midori to zimowe sukienki i tuniki w dwóch liniach kolorystycznych: czarno-białej i wielobarwnej.

W pierwszej linii dominuje klasyczny wzór szachownicy , pojawiają się pasy, a także modne w tym sezonie wzory pepitki i tzw. kurzej stopki. Propozycje linii kolorowej utrzymane są w wyrazistej palecie barw, wśród których królują: amarantowa, miodowa, chabrowa i limonkowa .

W obydwu liniach wykorzystano dodatki z ekologicznej skóry , dekoracyjne ekspresy oraz nity. Gładkim tkaninom, zestawianym niekiedy w minimalistyczne, geometryczne patchworki, towarzyszą paski, kwiatowe printy i ciekawe perforacje .

Midori Midori  kolaż groszki.pl kolaż groszki.pl

Zimowe wzory Midori to przede wszystkim romantyczne, proste i ultra kobiece sukienki , podkreślające atuty sylwetki. W ofercie znajdziemy zarówno ponadczasowe trapezowe pozycje w stylu Twiggy Lawson, jak i bardziej powściągliwe, taliowane propozycje do pracy .

Obejrzyjcie nową kolekcję w  GALERII i napiszcie, jak wam się podobają sukienki Midori. Wpadło wam coś w oko?

Bieżąca propozycja marki Midori Feminine-Fashion to głównie sukienki i tuniki, w dwóch liniach kolorystycznych: czarno-białej i wielobarwnej.

W pierwszej linii dominuje klasyczny wzór szachownicy, pojawiają się pasy, a także modne w tym sezonie wzory pepitki i tzw. kurzej stopki. Propozycje linii kolorowej utrzymane są w wyrazistej palecie barw, wśród których królują: amarantowa, miodowa, chabrowa i limonkowa.

W obydwu liniach wykorzystano dodatki z ekologicznej skóry, dekoracyjne ekspresy oraz nity. Gładkim tkaninom, zestawianym niekiedy w minimalistyczne, geometryczne patchworki, towarzyszą paski, kwiatowe printy i ciekawe perforacje.

Zimowe wzory Midori to przede wszystkim romantyczne, proste i ultra kobiece sukienki, podkreślające atuty sylwetki. W ofercie znajdziemy zarówno ponadczasowe trapezowe pozycje w stylu Twiggy Lawson, jak i bardziej powściągliwe, taliowane propozycje do pracy.

Obejrzyjcie nową kolekcję w GALERII i napiszcie, jak wam się podobają sukienki Midori. Wpadło wam coś w oko?

Więcej o:
Copyright © Agora SA