Zimowa kolekcja DeeZee - zainspirowana stylem gwiazd

Wysokie kozaczki za kolano a la Miley Cyrus, botki "cutout" w stylu Rihanny, czy buty przypominające Timberlandy? Wybierz model dla siebie!

Choć nowa kolekcja DeeZee na zimę 2013/2014 zainspirowana została przede wszystkim stylem największych gwiazd show-biznesu, marka stawia na wygodę i piękno - co niestety rzadko idzie w parze. Jednak DeeZee przekonuje, że niemożliwe staje się realne. Kozaki wyścielone miękkim futerkiem , odziane w piękne dodatki, dodadzą smaku twojej garderobie.

DeeZee DeeZee  kolaż groszki.pl kolaż groszki.pl

DeeZee zadbało także, abyś w domu wyglądała piękne - i pokochała zimowe wieczory. Propozycją dla zmarzluchów są ciepłe bambosze w modne wzory, a szczególnie te w lamparcie cętki ; za 39 zł. Co według was jest numerem jeden zimowej kolekcji? Obejrzyjcie ją w GALERII i podzielcie się opinią.

Choć nowa kolekcja DeeZee na zimę 2013/2014 zainspirowana została przede wszystkim stylem największych gwiazd show-biznesu, marka stawia na wygodę i piękno - co niestety rzadko idzie w parze.  Jednak DeeZee przekonuje, że niemożliwe staje się realne. Kozaki wyścielone miękkim futerkiem, odziane w piękne dodatki, dodadzą smaku twojej garderobie.

DeeZee zadbało także, abyś w domu wyglądała piękne - i pokochała zimowe wieczory. Propozycją dla zmarzluchów są ciepłe bambosze w modne wzory, a szczególnie te w lamparcie cętki; za 39 zł,

Co według was jest numerem jeden zimowej kolekcji? Obejrzyjcie ją w GALERII i podzielcie się opinią.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.