Podróżuj z walizkami Wittchen - nowe, kolorowe linie bagażowe

Wreszcie nadeszła upragniona wiosna! Dni są nie tylko dłuższe, ale i coraz cieplejsze, a to oznacza, że sezon wyjazdowy rozpoczął się na dobre. Przed nami pierwsza okazja do odpoczynku - majówka. Dla wszystkich, którzy planują dłuższe eskapady, marka przygotowała kolekcję kolorowych walizek bagażowych oraz skórzanych toreb.

Luksusowa marka Wittchen proponuje pięć kolorowych linii bagażowych, wykonanych z wysokiej jakości włókien poliamidowych lub tworzywa termoplastycznego o tajemniczym dla laika skrócie ABS. Polikarbon gwarantuje wytrzymałość i zapewnia trwałość kolorów , a tworzywo ABS ma - wedle gwarancji producentów - dobre właściwości izolacyjne; skutecznie chroni przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Walizki posiadają zabezpieczenia w postaci zamków szyfrowych, stworzonych w oparciu o międzynarodowe standardy bezpieczeństwa, w skrócie TSA, które chronią dostępu do wnętrza bagażu. W sprzedaży znajdziemy modele w kolorach: czerwonym, pomarańczowym, srebrnym, niebieskim i czarnym.

wittchenwittchen mat.prasowe mat.prasowe

Części tzw. miękkiego bagażu zostały wykonane z syntetycznych materiałów tekstylnych o wysokiej gęstości, co w praktyce oznacza trwałość. Materiały wykończeniowe są lekkie i zapewniają nieprzemakalność . Dużą zaletą miękkiego bagażu jest to, że możemy w niego spakować przedmioty o nieporęcznych gabarytach . W ofercie kolorystycznej znajdziecie modele w czerwieni, granacie, fiolecie, brązie i czerni.

Zajrzyjcie do  GALERII i obejrzyjcie ofertę bagaży Wittchen, które sprawdzą się podczas wycieczek i umilą podróżowanie. Kolekcje dostępne są w e-sklepie pod adresem: www.sklep.wittchen.com

Więcej o: