Kolekcja ozdób świątecznych od Top Secret

Nie masz jeszcze dekoracji świątecznych? Top Secret właśnie wprowadziło linię Home, w której znajdziesz także drobiazgi z bożonarodzeniowym motywem, dzięki czemu możesz kupić wszystko w jednym sklepie.

Znana marka Top Secret poszerzyła swoją ofertę o linię Home. W ofercie znajdziemy: ozdoby w postaci wazonów, świeczników, świeczek, ale i drobiazgi do kuchni, takie jak miseczki i pojemniki do przechowywania żywności. Projektanci nie zapomnieli także o jednym z najważniejszych wydarzeń w roku, czyli Bożym Narodzeniu. Dzięki temu, w e-sklepie można kupić mnóstwo dekoracji w kolorze złotym, srebrnym, czerwonym i białym.

Ozdoby świąteczne Top Secret HomeOzdoby świąteczne Top Secret Home fot. ozdoby świąteczne Top Secret Home fot. ozdoby świąteczne Top Secret Home

Wśród nich piękne zawieszki w kształcie białych skarpet, złotych śnieżynek, brokatowego renifera czy przezroczystych sopli lodu. Do tego świeczki w kształcie choinek, bombek, gwiazdek i rękawiczki w szlaczki. Wszystko to znajdziecie w naszej GALERII wraz z cenami.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij  TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.