Prosto Spectrum: limitowana zimowa kolekcja

Linia Prosto przedstawia limitowaną zimową kolekcję - Spectrum. Prosto Spectrum składa się z damskich i męskich ubrań i łączy surową, nowoczesną estetykę z kontrastową kolorystyką. Kolekcja dostępna jest wyłącznie online.

Kolekcja Spectrum to mocna propozycja na sezon zimowy od Prosto. Idea Prosto Spectrum oparta jest na grze światła i ciemności. To historia o zderzaniu kontrastów. Nazwa kolekcji, nawiązując do zjawiska widma optycznego wiele mówi o jej zróżnicowanej kolorystyce i stylistyce. Znajdziemy tu kontrastowe barwy - od czerni, przez szarości, ostry pomarańcz, aż po czerwień. Kolekcja Spectrum wciela w życie definicję indywidualności.

Charakterystyczni bohaterowie sesji zdjęciowej autorstwa fotografa Adama Plucińskiego to mocne osobowości - Maria, Julia, Damian, Marek i Yasu. Każda z osób na własny sposób wyraża w Spectrum swój nietuzinkowy styl. Prosto Spectrum to nietypowa zimowa kolekcja kapsułowa uszyta w limitowanej liczbie egzemplarzy. Dostępna jest wyłącznie online.

Damska część kolekcji to premierowe, zimowe ubrania, uszyte z nowoczesnych materiałów w wyrazistej kolorystyce. Znajdziemy tu między innymi ciepłą parkę w dwóch kolorach - neonowej pomarańczy oraz czerni, dresy z wełnianej tkaniny, neoprenową kurtkę w egzotyczny deseń oraz klasyczny, sportowy dres w dwóch kontrastowych kolorach.

Męska odsłona kolekcji Prosto Spectrum to wzory znane z jesiennej kolekcji Prosto w zupełnie nowym wydaniu kolorystycznym - czerwieni i czerni. Są to dwie kurtki - czarny bomber oraz klasyczna, surowa, czarna kurtka dżinsowa z charakterystycznymi czerwonymi naszywkami. Kolekcję dopełniają bluza i t-shirty w czarno-czerwonej, grającej gradientem i wzorami kolorystyce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.