Nowe produkty z linii Ziaja Kozie Mleko

Kultowa linia Kozie Mleko marki Ziaja powiększyła się właśnie o cztery produkty: skoncentrowany krem nawilżający foto-ochronny, szampon z keratyną, odżywka kondycjonująca i maska do włosów.

Nowe produkty z linii Ziaja Kozie Mleko :

Skoncentrowany krem nawilżający foto-ochronny SPF 20 - skoncentrowany, ale lekki w konsystencji krem na dzień. Chroni przed fotostarzeniem, wygładza i nawilża. Jest idealny na każda pogodę. Nadaje się do codziennego stosowania, również pod makijaż. Chroni przed szkodliwym wpływem UV na skórę.

Cena: ok. 10 zł

Maska intensywnie kondycjonująca z keratyną - intensywnie regeneruje naruszoną strukturę włosów. Przywraca włosom odczuwalną gładkość, nawilżenie i formę. Zawiera nowy, super efektywny kondycjoner - Polyquaternium-70. Działa multifunkcyjnie, szczególnie poprawia połysk. Chroni włosy przed negatywnymi skutkami zabiegów fryzjerskich.

Cena: ok. 7,50 zł

Odżywka kondycjonująca z keratyną - głęboko regeneruje strukturę włosów. Wygładza, nawilża i wzmacnia włosy. Zawiera nowy, super efektywny kondycjoner - Polyquaternium-70. Działa multifunkcyjnie, szczególnie poprawia połysk.

Cena: ok. 6 zł

Szampon z keratyną - łagodnie myje i pielęgnuje włosy. Delikatnie oczyszcza skórę głowy. Zawiera substancje regenerujące i odżywcze. Pozostawia włosy miękkie i gładkie w dotyku.

Cena: ok. 7,50 zł

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.