Nowe kremy do rąk Le Petit Marseillais

W ofercie francuskiej marki Le Petit Marseillais pojawiła się nowa gama produktów - pachnące i pielęgnujące skórę dłoni kremy do rąk

Le Petit Marseillais, odżywczy krem do rąk 75 ml cena, 11,49 zł

Z myślą o suchej skórze dłoni, marka Le Petit Marseillais stworzyła tercet idealny. Połączyła wyjątkowe składniki z Południa Francji: masło Shea , które odżywia i optymalnie nawilża, olejek arganowy , wygładzający skórę, oraz wspomagające ich działanie słodkie migdały . Dzięki odżywczej, a mimo to lekkiej konsystencji krem do rąk Le Petit Marseillais błyskawicznie się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy.

Le Petit Marseillais, regenerujący krem do rąk 75 ml cena 11.49 zł

Zniszczona i przesuszona skóra dłoni wymaga szczególnej pielęgnacji. Le Petit Marseillais zatroszczyło się o nią ze szczególną starannością tworząc kojącą, regeneracyjną kompozycję. Sekret jej skuteczności tkwi w idealnym połączeniu trzech składników z Południa Francji: masła Shea , które odżywia i optymalnie nawilża skórę, aloesu znanego z intensywnie kojącego działania oraz zapewniającego ochronę wosku pszczelego. Dzięki przyjemnie gęstej, kremowej konsystencji kosmetyk intensywnie regeneruje zniszczoną i przesuszoną skórę przywracając jej uczucie komfortu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.