Tusz Master Curl od Oriflame

Wyobraź sobie efekt uwodzicielsko uniesionych rzęs, który utrzymuje się tak długo, jak tylko zapragniesz. Sięgnij po tusz Master Curl, a Twoje rzęsy będą zalotne, jak nigdy dotąd. Najnowszy tusz do rzęs Master Curl od Oriflame z unikalną technologią Curl Protect, wygładzi i uniesie Twoje rzęsy od nasady aż po końcówki!* Rezultat - rzęsy podkręcone nawet do 14 godzin**!

Technologia Curl Protect

Marzysz o pięknie podkręconych, długich rzęsach przez cały dzień? Teraz to możliwe z nowym podkręcającym tuszem do rzęs Master Curl od Oriflame . Dzięki specjalnej technologii Curl Protect, rzęsy będą uniesione nawet do 43? , a spektakularny efekt utrzyma się do 14 godzin. Półokrągła szczoteczka z dwoma rodzajami włosków doskonale rozdziela i wydłuża każdą z rzęs. Konstrukcja szczoteczki sprawia, że tusz rozprowadza się precyzyjnie, dokładnie pokrywając rzęsy i nadając im objętości.

Dzięki składnikom pielęgnacyjnym zawartym w tuszu Master Curl rzęsy będą nie tylko pięknie uniesione, ale również zdrowe i zadbane. Zawarta w technologii Curl Protect formuła wygładzająca z woskami roślinnym (z ryżu, słonecznika oraz akacji bengalskiej) oraz woskiem pszczelim powstrzyma sklejanie się rzęs. Pantenol odżywi, a witamina E nawilży i ochroni Twoje rzęsy przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Anna Mucha, ambasadorka marki Oriflame już pokochała podkręcający tusz do rzęs Master Curl:

"Master Curl to tusz do rzęs i zalotka w jednym. Cieszę się, że w końcu mogę mieć pięknie podkręcone rzęsy, a efekt utrzymuje się przez cały dzień."

Nasza rada:

Użyj wewnętrznej części łukowatej szczoteczki do nałożenia tuszu na rzęsy od ich nasady aż po same końce. Dzięki temu Twoje rzęsy będą rozdzielone, podkręcone i uniesione. Ten sam zabieg powtórz na dolnych rzęsach dla uzyskania lepszego efektu. Następnie obróć szczoteczkę i użyj jej zewnętrznej części aby maksymalnie wyciągnąć i wydłużyć rzęsy. Teraz możesz hipnotyzować spojrzeniem!

* testy kliniczne **Badania kliniczne - ocena własna

Podkręcający tusz do rzęs Master Curl - poj. 8 ml., cena regularna 33,00 zł, cena promocyjna: 19,90 zł (2 września do 13 października). Uwaga: Produkt dostępny w sprzedaży od 2 września!

Kosmetyki Oriflame dostępne są wyłącznie u konsultantów.

0-801 122 000 www.oriflame.pl

Oriflame Giordani Gold Canary Diamond pomadka 0 opinii Premiera wkrótce! dowiedz się pierwszy w okazje.info

Więcej o:
Copyright © Agora SA