Kolekcja Magic Nails od Virtual

Rok 2012 Virtual otwiera nową kolekcją 10 preparatów do paznokci : 8 lakierów pękających oraz 2 top coaty. Lakiery pękające to popularne i pożądane lakiery do paznokci - nie mogło ich zabraknąć w ofercie marki Virtual. Nowoczesny i modny manicure nada charakteru karnawałowym stylizacjom.

Kolekcja Magic Nails to 8 oryginalnych lakierów nawierzchniowych. 5 kolorów lakierów to klasyczne emalie, pozostałe 3 kolory lakieru pękającego zawierają brokatowe drobinki. Najbardziej uniwersalne kolory pozwalają na nieskończoną liczbę połączeń kolorystycznych. Niezwykła łatwość wykonania pozwala cieszyć się każdego dnia nowym, niezwykłym efektem. Lakiery pękające idealnie prezentują się na krótkich, owalnych paznokciach.

Kolekcja Magic Nails to także Top coat STRONG finish , profesjonalny preparat działający niczym ochronny bezbarwny lakier do paznokci. Pozostawia idealnie gładką i lśniącą powierzchnię. W naturalny sposób ożywia i wzmacnia kolor pomalowanych paznokci. Top coat Strong finish przedłuża trwałość manicure, zapobiega odpryskiwaniu i ścieraniu się lakieru.

Wybór pomiędzy zakupem ulubionego koloru lakieru w wersji matowej, perłowej czy emalii nie jest już konieczny. Dzięki Top coatowi MATT finish z kolekcji Magic Nails po nałożeniu na dowolny lakier w kilka sekund uzyskujemy super modne matowe wykończenie. Dodatkowo utwardza zastosowany lakier oraz przedłuża jego trwałość.

Pojemność: 10 ml

Cena rekomendowana: 10,50 zł

Więcej o:
Copyright © Agora SA