Zapomnij o lakierze do paznokci. Teraz na topie jest nowa technika. Oryginalny efekt gwarantowany

Choć wydawać by się mogło, że w temacie manicure powiedziane zostało już wszystko, to nadal jest coś, co jest w stanie nas zaskoczyć. Tym razem jest to oryginalny sposób nakładania lakieru poprzez...sprayownaie! Efekt? Ombre nie z tej ziemi!

Zapomnijcie o tradycyjnym manicure. Znane nam lakiery, choć zawsze będą w modzie, to mają poważną konkurencję. Mowa tu o nowej i jakże popularnej technice malowania paznokci, a mianowicie o sprayownaiu. I choć technika ta może brzmieć zagadkowo, to daje fenomenalne efekty. 

Sprayowane ombre

Na czym polega technika sprayowania paznokci? Chodzi w niej o rozproszenie lakieru na paznokciach za pomocą odpowiedniego natrysku. W tym sposobie chodzi głównie o uzyskanie, jak najbardziej oryginalnego i efektownego efektu. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o obecnie panujących trendach wśród najciekawszych pomysłów na manicure, koniecznie zajrzyjcie tutaj

Przeczytaj także: Najdziwniejsze trendy paznokciowe lata 2023. Tego lepiej nie daj sobie zrobić w salonie, są kiczem

Ogromną zaletą tej techniki jest fakt, że można uzyskać dużo łatwiej i szybciej niezwykle modny teraz efekt ombre. Co ciekawe, sprayowanie paznokci daje bardzo równomierny efekt, który jest nie do odróżnienia z tradycyjnym manicurem. O tym, jak wygląda malowanie paznokci przy użyciu spraya dowiecie się oglądając filmik poniżej. 

 

Co więcej, ta technika nie wymaga takiej precyzji, jak tradycyjne malowanie paznokci, a tym samym zajmuje mniej czasu. Dzięki sprayowaniu paznokci, ich malowanie nigdy nie było tak łatwe i szybie. Najlepiej z techniką tą współgrają pastelowe kolory na których efekt ombre wygląda bardzo delikatnie i dziewczęco. Do tak wystylizowanych paznokci pasuje każda stylizacja. Można również wzbogacić je o inne ozdoby, dzięki czemu paznokcie zyskają bardziej wieczorowy charakter.

Przeczytaj także: Błysk, który oślepia. Pixie dust to aktualnie najmodnieszy trend manicure na lato 2023

Więcej o:
Copyright © Agora SA