Dzień ze stylistką na Dzień Matki

25 maja nasze mamy czeka fantastyczna przygoda. Osobista stylistka nauczy je jak dobierać ubrania do swojego wieku i jak bawić się swoim wizerunkiem.

Jeśli chcemy, żeby nasze mamy były dobrze ubrane, pomóżmy im w tym. Trendy zmieniają się obecnie tak szybko, że nie wszyscy są w stanie za nimi nadążyć. Z naszą pomocą, i pomocą stylistki, nasze mamy będą mogły odnaleźć swój styl i oswoić dzisiejszą modę.

Matki to specyficzna grupa naszych klientek. Często stawiają własne potrzeby na ostatnim miejscu. Nie mają czasu zajmować się modą, choć oczywiście też chcą wyglądać pięknie. Gdy już zdecydują się na zakupy ze stylistką lub metamorfozę, potrafią rozpłakać się ze wzruszenia, widząc efekt przemiany. Fashion Moments to filozofia właśnie dla nich, bo mama może wyglądać jak gwiazda nawet idąc na codzienny spacer z dzieckiem - przekonuje Dagmara Zandman, menadżerka Osy.

Osa, Osobista Stylistka proponuje mamom wziąć udział w warsztatach Fashion Moments , które odbędą się 25 maja w Sopocie i Krakowie .

Monika Jurczyk, Osa

Monika Jurczyk Osa w Krakowie i Dorota Florek w Sopocie podpowiedzą jak kreować własny wizerunek na co dzień , jak bawić się nim i co jest ważne w doborze ubrania. Każda z pań będzie mogła skorzystać z konsultacji, poznać swój typ sylwetki, dowiedzieć się jak unikać modowych wpadek i jak podkreślać atuty figury strojem. Tego dnia mamami zajmą się wszystkie stylistki z zespołu Osy ( www.personalstylist.pl ).

Chodzi o to, żebyśmy o własnym wyglądzie pamiętały zawsze, bo świetne ubranie potrafi dodać wartości i piękna nawet rutynowym czynnościom. Zbyt często ładne ubranie zostawiamy "na później". A przecież każdy dzień może być godny zapamiętania - mówi Monika Jurczyk.

Każda pani otrzyma podczas spotkania poradnik sylwetkowy by wiedzieć, co jest najlepsze dla jej sylwetki. Osa przygotowała też niespodziankę: zakupy ze stylistką, które będzie można wygrać w loterii wizytówkowej.

Uwaga: Mamy mogą zabrać na spotkanie swoje pociechy, miejsca są przyjazne maluchom. W Krakowie Gazeta Cafe zapewni animatorkę dla dzieci.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny , należy zgłaszać przez stronę: WWW.personalstylist.pl, profil wydarzenia na facebooku: http://www.facebook.com/event.php?eid=130338250377253

25 maja:

Kraków , w Gazeta Cafe, ul. Bracka 14

Sopot , w kawiarni Sanatorium/część Domek, ul. Ogrodowa 8

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.