Asos sprzedaje przez Facebooka

Już teraz dostępne zakupy w sklepie Asos bez konieczności opuszczania Facebooka. Kilka klików mniej i kilka możliwości więcej. Możesz kupować nawet siedząc na nudnym wykładzie.

Asos założył na Facebooku sklep, w którym można kupować nie wchodząc na stronę marki a używając swojego loginu z Asos.

Decyzję podjęto po tym, jak podczas 3 miesięcy od otwarcia sklepu internetowego Asos w USA sprzedaż tam skoczyła o 264% od początku października do końca grudnia.

Połączenie się z fanami i klientami sklepu przez Facebooka jest przedsięwzięciem bardzo przyszłościowym, bo skierowanym głównie do osób, które korzystają z iPhone'ów i innych mobilnych urządzeń (wtedy sklep działa jako aplikacja). Posiadając możliwość korzystania z konta facebookowego przez telefon, będzie można robić zakupy przykładowo siedząc w poczekalni u dentysty . Już teraz miesięcznie na stronę Asos na fb wchodzi kilka milionów osób a ponad 400 tysięcy osób dodało profil do swoich ulubionych . Ta liczba stale rośnie.

Taką sukienkę kupicie w Asos przez facebooka, ok. 140 zł

Do tej pory z konta fb następowało przekierowanie na stronę sklepu, teraz można cały proces zakończyć bez wychodzenia z portalu.

Asos sprzedaje przez fb całą swoją ofertę i będzie ona stale aktualizowana. Co tydzień pojawia się 1300 nowych modeli ubrań i akcesoriów .

Dzięki możliwościom fb klienci będą mogli teraz klikać "Lubię" przy poszczególnych ubraniach i komentować je ze znajomymi.

Więcej:

Sklep internetowy Monashe

Czy będziesz korzystała ze sklepu Asos na Facebooku?
Więcej o: