Lanvin dla H&M - mamy zdjęcia

Tym razem zgodnie z zapowiedziami - 2 listopada kampania promująca kolekcję "Lanvin for H&M" ujrzała światło dzienne w całości

Przez ostatnie tygodnie w tym temacie napięcie tylko rosło. Nawet wierne klientki sieciówki i prawdziwe fanki talentu Albera Elbaza poczuły się już zniecierpliwione powoli trafiającymi do sieci urywkami informacji o kolekcji i sporadycznie zdradzanymi szczegółami sesji zdjęciowych i trailerów. Co do samych ubrań, można było się tylko domyślać, że Lanvin znów będzie oznaczać eklektyczny szyk i elegancję, nawet jeśli połączy swoje siły z H&M .

Dziś wszystko stało się jasne - w sieci krążą już zdjęcia z kampanii nowej kolekcji. Znajdziemy w niej sukienki koktajlowe z piętrzącymi się falbanami, kreacje z kwiatowymi motywami, asymetrię, podkreśloną talię, motywy zwierzęce nie tylko pod postacią futer, ale i deseni. Żeby było trochę mniej poważnie i bardzo H&M-owo Elbaz znalazł też wśród swoich projektów miejsce na zabawne t-shirty z nadrukami i kolorową biżuterię. Bo trzeba przyznać, że wbrew wcześniejszym podejrzeniom, w kolekcji "Lanvin for H&M' króluje nie tylko czerń. Niemal równoprawne miejsca zajmują burgundy, koral, żółć a nawet czerwień.

Koniecznie obejrzyjcie galerię z kolekcją Lanvin dla H&M i świetnie wyreżyserowany trailer, w którym zagrali między innymi: Natasha Poly i Irina Lazareanu .

Więcej:

Co nowego w H&M?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.