Drożej-taniej: torba Mulberry Alexa

Podoba się Wam torebka Mulberry Alexa, ale nie możecie sobie na nią pozwolić? Mamy rozwiązanie!

Świat ogarnęła mania posiadania torebki Mulberry nazwanej na cześć Alexy Chung . Jesteśmy przekonane, że dosięgła ona także Was, dlatego postanowiłyśmy poszperać w sklepach i znaleźć dla Was dużo tańsze odpowiedniki.

Nasze znaleziska podzieliłyśmy na dwie kategorie - torebki wzorowane na oryginalne, które prawie niczym się od niego nie różnią oraz na torebki, do których powstania przyczynił się model Alexa, ale nie starają się one go naśladować.

Te pierwsze są bardzo kontrowersyjne . Jedni widzą w nich szansę posiadania czegoś ładnego w rozsądnej cenie, inni dopatrują się pogwałcenia własności intelektualnej. Jedno jest pewne - tak bliskie oryginałowi modele zawsze znajdą swoich nabywców.

Torebki wzorowane na Mulberry AlexaTorebki wzorowane na Mulberry Alexa kolaż - Anna Szulc

fot. Mizensa, Next, Reserved

Wyżej umieściłyśmy pięć torebek z niskiej półki cenowej, które są najbliższe oryginałowi. W GALERII znajdziecie (kolejno) pierwowzór w postaci oryginalnych toreb Mulberry w wersji standardowej i dużej; modele z sieciówek, które są wzorowane na Alexie oraz fasony, dla których tytułowa torba była inspiracją . Wszystkie zdjęcia opatrzone są cenami .

Zapraszamy do oglądania i kupowania!

Anna Szulc

Czytaj dalej:

Nowa kolekcja płaszczy i kurtek Troll

Przegląd: ciepłe golfy na jesień i zimę

Więcej o: