Nowość: Gilette Venus Riviera

Prawdziwe Venus wiosną szczycą się gładkimi nogami. Już za kilka dni będziemy mogły je pokazać całemu światu!

Warunek jest jeden: muszą być zadbane. Depilacja to obowiązkowy zabieg, niezależnie od tego, czy chowasz nogi pod modnymi spodniami czy pokazujesz je światu w zniewalających spódnicach. Pamiętaj, nogi to jeden z największych atrybutów kobiet.

Badania dowodzą, że ponad 85% kobiet pragnie mieć idealnie wydepilowane nogi, ale nie lubi procesu pielęgnacyjnego. Co więcej, robi to z przymusu i bez entuzjazmu. Powodem tego są głównie źle dobrane produkty do golenia. Ponad połowa kobiet w Polsce, wciąż używa męskich maszynek, niegwarantujących takich efektów, jak te przystosowane do używania przez kobiety.

Sposobem na uprzyjemnienie golenia nóg jest dobór odpowiedniego produktu, zaprojektowanego z myślą o kobietach, uwzględniającego ich nawyki podczas wykonywania tego zabiegu. Skóra kobiet wysusza się znacznie szybciej niż męska, co więcej, powierzchnia golenia, jest 18-krotnie większa niż u mężczyzn, musimy wykonywać więcej ruchów i pociągnięć maszynką. Zazwyczaj golimy nogi pod prysznicem, mężczyźni zaś robią to nad umywalką. Ponadto powierzchnie trudno dostępne są u mężczyzn inne niż u kobiet. Te i wiele innych powodów potwierdza, że różnice te wymagają posiadania produktu, przystosowanego do tych uwarunkowań.

Nowa Venus Riviera to jedna z najbardziej zaawansowanych jednorazowych maszynek. Dodatkowo gwarantuje wrażenia zapachowe, uwalniając pod wpływem wilgoci zapach soczystej moreli.

Sandra Ciostek

Więcej o: