Kolekcja Anglomania and Lee od Vivienne Westwood

W sklepach już w lipcu!

Znana z punkowej duszy Vivienne uczyniła modę w swoim wydaniu prawdziwą sztuką. Teraz dynamiczna i nowoczesna część jej natury połączy się z denimowym szaleństwem w wydaniu Lee . Pod marką Vivienne Westwood Anglomania ukaże się kolekcja jeansów, która trafi do sklepów już w lipcu.

Co się w niej znajdzie? Obcisłe kobiece 'skinny jeans', mikroszorty, a także złocone i sprane jeansy dla mężczyzn. Obejmie dokładnie 4 modele dżinsów męskich i 5 modeli dżinsów damskich. Uzupełnieniem kolekcji będą dżinsowe koszule i t-shirty z nadrukami.

Nowa linia ubrań czerpie inspirację z archiwalnych projektów Vivienne Westwood i nawiązuje do jej nowatorskich kolekcji punkowych i pirackich z lat 70. i 80. ubiegłego stulecia. W styczniu, podczas Tygodnia Mody w Mediolanie i Tygodnia Mody w Hongkongu projektantka zaprezentowała przedstawicielom międzynarodowej prasy i przyszłym nabywcom kolekcję odzieży dżinsowej Anglomania & Lee. Zdjęcia z wybiegu możecie zobaczyć w galerii.

Vivienne Westwood Anglomania Lee collectionVivienne Westwood Anglomania Lee collection Groszki

Linia autorstwa Vivienne Westwood będzie dostępna zarówno w butikach projektantki jak i w wybranych sklepach detalicznych Lee na całym świecie. Czekają na nią z niecierpliwością zarówno klienci, jak i bezpośredni pomysłodacy współpracy. Oto, co powiedział Carlo D'Amario dyrektor marki Vivienne Westwood:

To dla nas bardzo ważny projekt. Kiedy połączymy siłę takiej marki jak Lee z kreatywnością Vivienne Westwood będziemy w stanie stworzyć niesamowicie oryginalne produkty o doskonałej jakości.'

Czytaj dalej:

Fokus na militarną zieleń

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.