Sposób na walentynki

Garść inspiracji i zaproszenie do kina od Groszków

Serca i kolor czerwony po prostu nie mogą się znudzić. A zwłaszcza w okolicach walentynek. Być może niewiele z nas się do tego przyzna, ale któż nie lubi odrobiny kiczu? Walentynki są idealną okazją, by wprowadzić go w życie zarówno czyjeś jak i własne! Klucz do serca, portfel z zapięciem w kształcie serduszka, a może woreczki na bieliznę z wyznaniem miłości w dowolnie wybranym języku?

W taki dzień można śmiało i bez oporu nosić t-shirt informujący cały świat o naszej miłości do Tokio na przykład. A wieczorem włożyć czerwone zamszowe pantofelki, nie ważąc na to, czy idziemy na randkę, czy zostajemy w domu w towarzystwie pudełka czekoladek. W kształcie serc, oczywiście.

Harel

W zestawie: t-shirt z dużym dekoltem Topshop ok. 100 zł , czerwona "zamotka" na szyję Cado 91 zł (pakamera.pl), brelok w kształcie serca Uniqo 36 zł (pakamera.pl), broszka - serce Topshop ok. 70 zł , karta z wycinanką Wiesława Bogdańska 12 zł (ludowomi.pl), woreczki na bieliznę Metka by Traczka 65zł/szt (metkabytraczka.blogspot.com), portmonetka w serduszka Accessorize 50 zł , t-shirt Pimkie 39 zł , wisior na długim łańcuszku River Island ok. 30 zł , pantofle Dots 239 zł (butyk.pl), wisior na krótkim łańcuszku Topshop ok. 70 zł .

Na Walentynki do kina - konkursNa Walentynki do kina - konkurs materiały prasowe

Uwaga - Groszki mają dla Was 7 podwójnych zaproszeń do kin w siedmiu miastach na uroczą komedię romantyczną 'Oświadczyny po irlandzku'. Wystarczy, że prześlecie na adres e-groszki@gazeta.pl odpowiedź na pytanie: 'Kiedy w Irlandii przypada Leap Day, w trakcie którego kobieta powinna oświadczyć się swojemu ukochanemu?' .

W tytule maila koniecznie wpiszcie miasto i kino z naszej listy, w którym chcecie obejrzeć film:

Warszawa - CC Sadyba

Kraków - CC Plaza

Gdańsk - CC Krewetka

Wrocław - CC Korona

Poznań - CC Plaza

Łódź - CC Manufaktura

Katowice - CC Silesia

O wygranej zadecyduje kolejność zgłoszeń. Wyniki ogłosimy 8 lutego, a zwycięzców powiadomimy drogą mailową.

Więcej o: