Pranie z Maison Belle

Znalazłyśmy dla Was naprawdę nadzwyczajną rzecz. Uwaga - to już nie są detergenty do prania. Linia Maison Belle to raczej słodko pachnące ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji ubrań!

Linię biodegradowalnych płynów do prania i płukania Maison Belle Natural Laundry wyprodukowano z najwyższej jakości składników roślinnych, na bazie 100% mydła roślinnego. Nie zawierają szkodliwych enzymów, wybielaczy, fosforanów i innych chemikaliów.

Każda kropla płynu do prania jest równie skuteczna jak inne wypełnione toksycznymi związkami produkty. Co ważne, preparaty usuwają plamy z tłuszczu, krwi czy soku nawet w umiarkowanych temperaturach. Jedna buteleczka o pojemności 1 litra powinna wystarczyć na 20 prań mechanicznych lub 12 ręcznych. W linii dostępne są:

- biodegradowalny płyn do prania delikatnych tkanin, takich jak jedwab i wełna, perfumowany naturalnymi olejkami eterycznymi, 62,90 zł ,

- skontentrowany płyn do płukania tkanin wyprodukowany z naturalnych składników roślinnych, perfumowany naturalnymi olejkami eterycznymi, 59,90 zł ,

- biodegradowalny płyn do prania tkanin bawełnianych i kolorowych, perfumowany naturalnymi olejkami eterycznymi, 62,90 zł .

Kupisz w sklepie Isabella Smith Apothecary . Zakupy powyżej 150 zł premiowane są bezpłatną przesyłką .

Więcej o: