Cekiny na bluzkach

Jeden z silniejszych trendów sezonu - cekiny. Różne wersje tego samego detalu pojawiły się na podstawowej części garderoby - bluzce

Cekiny jesienią 2009 pojawiają się nie tylko wieczorami. Projektanci proponują przemycenie tego detalu do codziennych stylizacji i słusznie - jest on szalenie kobiecy, czasem elegancki, a czasem zabawny.

Groszki poszperały w sklepach internetowych i znalazły silnie zakorzenione w codziennej rzeczywistości cekiny. Dominuje wersja glam, zwłaszcza na czarnych materiałach, ale silną konkurencją jest błyszczący casual. Na bluzkach pojawiają się motywy zwierzęce uformowane z cekinów, czaszki, groszki, kokardy , a nawet kształty sukienek!

Na wieczorną imprezę wybierz zaś materiały całe powleczone tą ozdobą. Do pracy natomiast gładką, elegancką bluzkę, na której cekiny pojawią się tylko w okolicach dekoltu. Tylko pamięta - nie zakładaj wtedy naszyjnika! Cekiny nie lubią konkurencji w postaci biżuterii!

Anna Szulc

W zestawie: czarny shirt z czaszką ok. 1045 zł , Markus Lupfer; czerwona szyfonowa bluzka ok. 131 zł , Dorothy Perkins; długa czarna bluzka z kokardką przy dekolcie 99,90 zł , Top Secret; czarny shirt z sukienką ok. 1045 zł , Markus Lupfer; top w zeberkę ok. 141 zł , Dorothy Perkins; niebieski top ok. 150 zł , Dorothy Perkins; złoty t-shirt z czarnymi lamówkami ok. 2357 zł , 3.1 Phillip Lim; różowy top w kropki ok. 103 zł , Dorothy Perkins; fioletowy top z cekinami i falbanką przy rękawach ok. 123 zł , Esprit.

T-shirty House z obrazkami retro

Czarna tunika Yuliya Babich

Czytaj w Znam.to: Dynamówki od Calvina Kleina

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.