Christopher Kane dla Topshop!

Już dziś modne szczęściary będą mogły kupić pierwsze elementy kolekcji Christophera Kane'a dla Topshop. Jutro, w dniu inauguracji London Fashion Week, kompletna linia trafi do sieci w całym kraju - niestety nie chodzi o Polskę...

Pięknymi sukienkami i trendowymi t-shirtami będą się cieszyć Brytyjki. Dziś w Londynie, w głównym sklepie Topshopu , fashionistki będą uczestniczyć w warsztatach ze stylistą, skorzystają z indywidualnych konsultacji i zostaną zaproszone na słodki poczęstunek. Do każdego zakupu dostaną też prezent - autorski breloczek projektu Christophera Kane'a.

Kolekcja dla Topshop składa się z prawie czterdziestu modeli. Co w niej uda się znaleźć? Przede wszystkim kobiece sukienki - lekkie, ale z ciężkimi aplikacjami: nitami, cekinami, koralikami lub bandażowe przełamane lekkimi szczegółami. Gdzieniegdzie pojawia się koronka, jeszcze indziej malutkie krążki w lustrzany sposób odbijające światło. Amatorki rockowej elegancji ucieszą się z kultowych już t-shirtów z nadrukiem przedstawiającym krokodyla, worki wysadzane ćwiekami i kurtki z dżetami.

Zaskakują kolory - obok królowej czerni pojawia się róż , cytrynowa żółć i beże.

We wszystkich barwach i krojach zakochałyśmy się bez pamięci - zajrzyjcie koniecznie do galerii . Ceny znajdziecie pod zdjęciami.

Fokus na ćwieki w pastelach

Jesienny lookbook Zara

Czytaj w Znam.to: Bubel z niezłym wzornictwem

Więcej o: