Morze Martwe - Galaktyka Piękna Bielendy

Codzienna pielęgnacja z najstarszego spa świata

Morze Martwe słynne jest między innymi z powodu swoich niezwykłych właściwości pielęgnacyjnych i leczniczych. Marka Bielenda postanowiła wykorzystać je w nowej linii kosmetyków Morze Martwe - Galaktyka Piękna , która ma łączyć rytuał codziennej pielęgnacji twarzy i ciała z ukojeniem dla napiętych nerwów. W linii znajdziesz:

- Mineralny Krem Nawilżający SPF10 (21 zł) - kompozycja minerałów z Morza Martwego intensywnie nawadnia i odnawia naskórek, a algi brunatne wspomagają wydalanie substancji toksycznych. Efektem jest zregenerowana i odnowiona skóra o aksamitnej miękkości i gładkości.

- Mineralny Krem Odżywczy na noc (21 zł) - bioaktywne naturalne składniki morskie wyraźnie poprawiają wygląd i kondycję skóry. Krem doskonale regeneruje i odnawia cerę po stresie całego dnia.

- Mineralny Krem Rozświetlający pod oczy (21 zł) - dzięki skoncentrowanym bioaktywnym minerałom morskim skóra zostaje optymalnie nawilżona i odżywiona. Krem łagodzi obrzęki, witalizuje skórę i rozjaśnia cienie.

- Mineralną Błotną Maseczkę (5 zł) - to ratunek dla zmęczonej, szarej skóry. Minerały z czarnego błota regulują wydzielanie sebum, jednocześnie zwężając pory. Po nałożeniu maseczki bioaktywne składniki są wprowadzane w głąb skóry, co wzmacnia ją i ujędrnia.

- Mineralny Koncentrat Wody Morskiej (18 zł)

- Mineralna Sól do kąpieli (21 zł)

- Mineralne Serum Wyszczuplające (21 zł)

- Mineralny Balsam do ciała (21 zł)

- Mineralny Błotny Kompres do Włosów (21 zł)

- Mineralny Błotny Szampon do Włosów (3,50 zł)

Więcej o:
Copyright © Agora SA