Sienna potrafi zaskoczyć

Piękna i szykowna Sienna Miller, inspiruje Groszki...

Mimo, że niekiedy jej stroje mogą wyglądać na przypadkowe zestawienia, można być pewnym, że takimi nie są - styl Sienny Miller jest po prostu specyficzny i oryginalny. W 2004 i 2005 roku została uznana za jedną z najlepiej ubierających się gwiazd. W roku 2006 do amerykańskich kin wszedł film pt. "Factory Girl", który sprawił, że Sienna dołączyła do elity "gwiazd młodego pokolenia". Młoda aktorka znalazła się na okładkach takich magazynów jak Vogue, Harpers Baazar, I-D, W Magazine, Nylon, Esquire czy Vanity Fair.

Sienna Miller

Sienna Miller i Jude Law

Na co dzień ubiera się w rurki z ciemnego dżinsu (ulubione - marki Pepe Jeans London), legginsy, powyciągane sweterki, białe podkoszulki, a do tego balerinki, kapelusze, grube paski z ćwiekami. Lubi wysokie skórzane botki. Jej ubrania są kolorowe, a w stylu widać niekiedy wpływy orientalne. Często możemy zobaczyć ją w sukienkach np. w jedwabnej, drukowanej w geometryczny wzór, tzw. baby-doll marki Shoshanna. Do niej Sienna założyła krótkie, sięgające kostek, białe botki, które zestawiła z ciemnymi, kryjącymi rajstopami. Niby nic wyjątkowego, a jednak Sienna Miller jak zwykle zwraca na siebie uwagę. Tak było też podczas jej pamiętnego spaceru z psami, podczas którego ubrana była w wąskie dżinsy wpuszczone w trampki, okulary muchy i na koniec biały szalik przypominający boa. Szykowny luz, graniczący z niedbalstwem, niepozbawiony jednak estetycznych ambicji.

Sienna Miller

Sienna nie boi się eksperymentować i wciąż zmienia swój wizerunek. Wywołała furorę, pojawiając się na premierze swego filmu w dużych, elastycznych majtkach, założonych na czarne rajstopy. Wyglądało to tak, jakby aktorka zapomniała spódnicy, jednak efekt był zamierzony. Na premierze filmu "Stardust" miała białą sukienkę z motywem roślinnym na dole, a do tego niestandardowo dobrane bordowe buty.

Sienna Miller

Ulubionymi projektantami Sienny są: Missoni, Mathew Williamson i Chloe. Pokazuje się z torbami Oushka i Marca Jacobsa z kolekcji LoVe. Jej sportowe ubrania mają najczęściej metkę marki Harlow. Sienna dołączyła też ostatnio do grona projektantów. Razem ze swoja siostra Sawannah wymyśliła kolekcję o nazwie Twenty8twelve . W jesiennej kolekcji znajdziemy dżinsy, sweterki, sukienki, marynarki, skórzane kurtki, t-shirtach. Wszystko jest klasyczne, proste, w stonowanych kolorach, a cała kolekcja dostępna jest w ekskluzywnych butikach w Nowym Yorku, LA, Kanadzie i Londynie.

Sienna Miller

tekst - Marta Kruszyńska

Więcej o: