Bizuu -nowa kolekcja i butik

Duet poznańskich projektantek rozwija skrzydła. A my im kibicujemy!

Marka Bizuu ma niecały rok, a już powstały dwie kolekcje i dwa butiki! Bizuu stworzyła Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak , Dziewczyny ukończyły (kolejno) prawo i wzornictwo na ASP, ale marzyły o projektowaniu. I postanowiły szybko zmaterializować to marzenie. Ich główną inspiracją jest moda lat 50. i 60. oraz projekty Coco Chanel . I to czuć w ich kolekcjach. Dziewczęce, wcięte w talii rozkloszowane mini sukienki, wełniane żakiety, to klasyka, której brakowało w Polsce. Ale niech klasyka nikomu nie kojarzy się z nudą! Projektantki potrafią zaskoczyć detalem - nietypowo przypiętą kokardą, mikro drapowaniami, delikatnymi koronkami. Sukienki utrzymane są w jasnych pastelowych kolorach, dużo jest bieli i beżu skontrastowanych z nieśmiertelną czernią. W tych sukienkach można się zakochać. Tym bardziej jeśli odwiedzi się butik Bizuu.

Pierwszy powstał kilka miesięcy w Starym Browarze w Poznaniu, kolejny kilka dni temu w Warszawie (przy Koszykowej 1 ). Miejsce jest przestrzenne i wysmakowane. Surowe ściany kontrastują ze stylizowanymi gablotami, całość jest utrzymana w stonowanych szarościach, tak że można się skupić na ubraniach.

Dla tych, którzy nie mogą odwiedzić butików Bizuu, dobra wiadomość. Zakupy można zrobić również on-line. Zapraszamy do odwiedzenia stron y oraz sklepu marki. A przede wszystkim efektownego lookbooka!

Lookbook Bizuu jesień/zima 2011 
Foto: Szymon Brodziak
Asystent foto: Łukasz Urbańczyk
Make-up: Sławka Sadowska
Stylizacja fryzur: Krzysztof Nawrot
Produkcja: Agata Kruczek
Modelka: Anna MilkiewiczLookbook Bizuu jesień/zima 2011 Foto: Szymon Brodziak Asystent foto: Łukasz Urbańczyk Make-up: Sławka Sadowska Stylizacja fryzur: Krzysztof Nawrot Produkcja: Agata Kruczek Modelka: Anna Milkiewicz www.bizuu.pl, fot. Szymon Brodziak

Groszki w Twoim telefonie - zobacz sama!

Więcej o:
Copyright © Agora SA