Pierwszy salon sklepu Answear.com już otwarty

18 czerwca pojawił się pierwszy sklep Answear.com  w realu. Zobacz, gdzie go szukać, jak wygląda i jakie marki tam znajdziecie.

Rzadko zdarza się by sklep, który zaczynał w internecie przenosił się do realu. Zwykle bywa odwrotnie, więc tym większe brawa dla Answear.com , które najwyraźniej przeciera szlaki dla innych przedsięwzięć.

To dopiero pierwszy z wielu planowanych salonów, które pojawią się w Polsce. Na debiut wybrano Kielce, lokalizacja: Galeria Echo . Od 19 sierpnia sklep otworzył swoje podwoje dla klientów i klientek.

Na miejscu kupujący będą mogli wybierać m.in. pomiędzy markami: G-Star, Fornarina, Mexx, Pepe Jeans, Religion, Diesel, Tommy Hilfiger, Ben Sherman, French Connection, Miss Sixty, Replay, Energie, Tom Tailor, Ichi, SisterS Point, Tween, Soaked in Luxury, Superdry, Scotch & Soda, Nixon.

Najnowsze ubrania i akcesoria w sklepie Answear.com

Ciekawe, że w sklepie będzie można też przejrzeć ofertę internetową , jeśli nie znajdziemy szukanego rozmiaru czy koloru. Ze sklepem połączycie się za pośrednictwem zainstalowanych w salonie iPadów! To zupełna rewolucja w zakupach.

Kolejnym powodem dla którego warto będzie zainteresować się sklepem Answear.com jest obecność osobistego stylisty , który pomoże w zakupach. A fanów pięknych gadżetów ucieszy, że sklep ma w swojej ofercie bogatą ofertę książek, albumów i prasy modowej z całego świata.

Salon Answear.com: Kielce, Galeria Echo, ul. Świętokrzyska 20

ZOBACZ JAK WYGLĄDA NOWY SALON ANSWEAR.COM

Więcej o zakupach z Answear.com:

Zrób zakupy w naszym sklepie!

Więcej o:
Copyright © Agora SA