Będzie internetowy sklep H&M w Polsce!

Na tę wiadomość czekałyśmy z wielką niecierpliwością! Szwedzka sieciówka H&M ogłosiła, że w 2015 roku uruchomi sklep internetowy w Polsce.

Do tej pory ubrania i dodatki H&M mogłyśmy kupować wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Większość naszych sąsiadów mogła cieszyć się wirtualnymi zakupami bez wychodzenia z domu już od dłuższego czasu. Pogłoski o powstaniu polskiego sklepu online popularnej marki pojawiały się już od kilku miesięcy. Teraz mamy już pewność, że Polska znalazła się w grupie ośmiu krajów, które w 2015 roku będą miały swoje wirtualne sklepy.

H&M H&M  Wirtualny sklep H&M już w 2015 roku! Wirtualny sklep H&M już w 2015 roku!

Oprócz Polski w 2015 roku sklepy online uruchomione zostaną także w Belgii, Bułgarii, Czechach, Rumunii oraz Słowacji. Na razie nie została podana dokładna data uruchomienia sklepu, ale mamy nadzieję, że będzie to pierwsza połowa przyszłego roku.

H&M sklep wirtualny w 2015 roku!H&M sklep wirtualny w 2015 roku! Marka zachęca do zapisania się do newslettera Marka zachęca do zapisania się do newslettera

Internetowy sklep H&M ucieszy zapewne wszystkie osoby, które do tej pory nie miały możliwości dokonywania zakupów w swoim mieście. To także duże ułatwienie dla tych wszystkich, którzy chcieli "upolować" ubrania czy dodatki ze specjalnych kolekcji H&M powstałych we współpracy ze znanymi projektantami, a także kupić dodatki do domu z działu H&M HOME.

OBEJRZYJ SŁYNNĄ KOLEKCJĘ ALEXANDER WANG DLA H&M >>

W 2014 roku ruszyły sklepy internetowe marki H&M na rynku włoskim oraz hiszpańskim. Obecnie sieć prowadzi sklepy internetowe na 13 rynkach.

Szwedzka firma Hennes & Mauritz powstała w 1947 roku. Marka H&M jest jedną z najtańszych sieci odzieżowych, oferujących asortyment zbliżony do jakością do innych dużych firm. Do spółki Hennes & Mauritz należą również marki: & Other Stories, Cheap Monday, COS, Monki, Weekday oraz H&M Home.

Łącznie grupa Hennes & Mauritz prowadzi ok. 3400 sklepów i punktów franczyzowych na 55 rynkach. W 2013 roku obroty brutto wynosiły 150 miliardów koron (68,6 miliardów złotych). Firma zatrudnia ponad 116 tysięcy osób.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z WIADOMOŚCIAMI ZE ŚWIATA MODY? ŚLEDŹ PROFIL NA GOOGLE+

Czy cieszy cię informacja o powstaniu sklepu online H&M?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.