ALOHA! Fashion Democracy - 5 lipca Warszawa

FASHION DEMOCRACY to demokratyczna wizja mody. Każdy może stać się jej częścią, łącząc niebanalne ubrania i dodatki z wakacyjnych kolekcji 40 młodych polskich projektantów z ubraniami z popularnych sieciówek. Avanti24.pl patronuje temu modnemu wydarzeniu!

Już 5 lipca w klubie Plażowa odbędą się OSTATNIE przedwakacyjne targi mody w Warszawie.

Co znajdziesz na Fashion Democracy?

Specjalnie dla Ciebie organizatorzy przygotowali selekcję najmodniejszych sukienek, szortów, T-shirtów i legginsów!

Wybierasz się na urlop? Idealnie!  Na targach znajdziesz wystrzałowe stroje kąpielowe, parea, japonki, plecaki czy walizki!

Uprawiasz sporty? Organizatorzy mają dla Ciebie deskorolki, rowery, bidony, sneakersy, nerki i masę ubrań streetwearowych!

A może po prostu poszukujesz najmodniejszych akcesoriów na lato? Przyjdź i sprawdź  czapki z daszkiem, kapelusze, okulary, biżuterię, zegarki, bandany i wiele wiele innych!

Jednak ubrania to nie jedyne atrakcje targów ALOHA! FASHION DEMOCRACY. Dbając o wyjątkową atmosferę w trakcie zakupów na pożegnanie stolicy przygotowano specjalne atrakcje, m.in.:

STREFA ROZRYWKI , a w niej: warsztaty muzyczne dla dzieci i dorosłych, warsztaty dancehall i zumby, pokazy ciekłego azotu, malowanie buziek dla dzieciaków, Frisbee Golf, przejażdżki rykszą

STREFA BEAUTY, a w niej: fryzury, manicury, makijaże i tatuaże z henny, porady stylistki

STREFA RELAXU , a w niej masaże, leżaki, lody i wegetariańskie przekąski z hummusa

WARSZTATY : na temat konserwacji odzieży latem, recyclingu, plastyczne

A to wszystko przy dźwiękach klimatycznej muzyki!

mat. prasowe

Ilustrację do plakatu na to wydarzenie przygotowała niezwykle uzdolniona ilustratorka - Ewelina Dymek!

WSTĘP BEZPŁATNY! ! !

Sprawdź Facebook Fashion Democracy (www.facebook.com/fashiondemocracyy?fref=ts ) - znajdziesz tam więcej info na temat kolejnych edycji!

Więcej o: